1. Anasayfa
 2. Kişilik Karakter
Trendlerdeki Yazı

Bruh Ne Demek? Bruh Girl Ne Demek 2021!

Bruh Ne Demek? Bruh Girl Ne Demek 2021!
Bruh Ne Demek? Bruh Girl Ne Demek 2021!
0

Yazı İçeriği

Bruh Ne Demek? Bruh Girl Ne Demek 2021!  Bruh , genellikle bir hitap biçimi olarak kullanılan, bir erkek arkadaş için gayri resmi bir terimdir. Örneğin: Hey, bruh, kumandayı bana uzatır mısın? İlk kez bruh kelimesi 1890 yıllarında Siyah İngilizce partner arkadaş olarak kaydedilmiştir. BRUH “Kardeş” anlamına gelir ve aynı zamanda küçümseme veya inanmama ifadesidir. bruh ne demek , bruh girl ne demek

Bruh Ne Demek? Bruh Girl Ne Demek 2021!

BRUH NEREDEN GELİYOR?

Argo ve resmi olmayan dilin diğer biçimleri neredeyse her zaman düşündüğünüzden daha eskidir. Bruh , 1890’larda bir adamın adından önce bir unvan olarak kaydedilir, örneğin Bruh John . Bruh sonuçta elde kısaltılmış ve dayanmaktadır bölgesel ait telaffuzlarını kardeşi . 1960’larda bir erkek arkadaş veya daha genel olarak bir erkek için bir terim çıkarır. Bruh’un kökeni Black English tarafından popüler hale getirildi.

Bruh gelen diğer birçok formları katılır kardeşi dahil kardeşim , Brah , bredder , brer ve buh da etrafında çok daha uzun tahmin ettiğinden daha 1800’ler boyunca başlıkları veya Siyah İngilizce adresin formları olarak kaydedilmiştir -tüm bunlar. Ve erkek kardeşin kendisi, erkek kardeşi olmayan bir adama hitap etmenin bir yolu olarak Eski İngilizce’de kaydedildi!

Yana bruh ilgili ve argo çakışıyor abi , ‘s değerinde ikincisi gelişimine bazı aydınlatan. Bro, özellikle 1900’lerin başlarında Siyah erkeklerin birbirlerine hitap etmesinin bir yolu olarak yayılır. Gibi bruh , 1960’larda bir “erkek arkadaş ya da dost” gayrı terim olarak ana akım gider. Yine de, 1990’lara kadar, basmakalıp birader , genç, genellikle beyaz bir erkeğe çeşitli ve sıklıkla olumsuz olarak tiki, parti seven, bencil, cinsiyetçi vb.

Bruh Ne Demek? Bruh Girl Ne Demek 2021!

“Bruh” argo terimi, internette, kısa mesajlarda ve günlük konuşmalarda yaygın olarak kullanıldığını bulabileceğiniz nispeten yeni bir terimdir. Bu kelimeyi duyduysanız ve ne anlama geldiğini merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz. Burada bu terimin anlamını, varsa kökeni hakkında bilgileri ve varsa bazı alternatif anlamlarını bulacaksınız. Ayrıca, terimin bağlamda nasıl doğru kullanıldığını görmek ve tanımını daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için okuyabileceğiniz bazı örnek konuşmalar da göreceksiniz. Son olarak, konuşmada aynı şeyi ifade etmek için bu belirli terimin yerine kullanabileceğiniz bazı eş anlamlı kelimeler veya ifadeler göreceksiniz. bruh ne demek , bruh girl ne demek

Küçümseme veya İnançsızlık İfadesi

BRUH ayrıca tipik olarak aptalca veya aptalca bir yoruma veya soruya yanıt olarak küçümseme veya inanmama ifadesi olarak da kullanılır.

Bruh girl ne demek?

Normalde kullandığımız tatlım, şekerim, bebeğim gibi sözcüğü kızlar için kullanılan halidir. Aslına bakarsanız argaca konuşmanın bir halidir bruh girl sözcüğü.

Bruh Ne Demek? Bruh Girl Ne Demek 2021!

NOT

Bu, Dictionary.com’da tanımladığımız çoğu terim gibi bruh’un resmi bir tanımı anlamına gelmez, daha ziyade, kullanıcılarımızın kelimelerini genişletmelerine yardımcı olacak, bruh’un anlamı ve kullanımının temel yönlerine değinen resmi olmayan bir kelime özetidir. bruh ne demek , bruh girl ne demek

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 1
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir