1. Ana Sayfa
  2. Aşk İlişkileri
Trendlerdeki Yazı

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? (+8 Yöntem) +2021!

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? (+8 Yöntem) +2021!
Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? (+8 Yöntem) +2021!
+ - 0

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? (+8 Yöntem) +2021! İlişkilerde erkeklerin çoğu umursamaz davranan taraf olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınlar erkeğin ilgisini, sevgisini ve yaklaşımını arttırmak için bir çok yöntem denemektedir. Bir erkeğin merakını sizin üzerinize çekmeniz için çok değerli bilgilerle sizlerleyiz. bir erkek nasıl merak ettirilir , kendini merak ettirme yoları , bir erkek ne zaman merak eder

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? (+8 Yöntem) +2021!

Ondan etkilendiğiniz için bir erkeğin dikkatini çekmeye çalışırken… sinir bozucu, değil mi?

İstemediğinizde, dışarıdaki tüm ürkütücü adamlar dikkatlerini size veriyor gibi görünüyor… Ne zaman yapmak aslında gibi birinin bunu istiyorum, neredeyse senin gibi ona sizsiniz, görünmez hisseder. bir erkek nasıl merak ettirilir , kendini merak ettirme yoları , bir erkek ne zaman merak eder

Başını sallıyor musun? Bu sana oldu mu?

Pekala, asla korkma: Bu artık bir sorun olmayacak, seni seksi, bekar bayan! Bu videoda size bir erkeğin dikkatini az bir çabayla çekmenin sekiz basit yolunu göstereceğim.

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir, Onun Dikkati Üzerinize Nasıl Çekilir?

1. Onun Etrafındayken Yüksek Enerji ve Olumlu Beden Dili Yaymak

Etrafında olduğun erkekleri düşün. Kim öne çıkıyor: utangaç duvar çiçeği mi yoksa gülen ve odadaki herkesle konuşan adam mı? Pozitif enerji ve beden dili son derece çekicidir ve onun dikkatini çekmesi garantilidir.

Speed ​​​​daters tarafından yakın zamanda yürütülen bir çalışmada, geniş beden dilinin (kolları çaprazlama veya bir gülümseme gibi açık hareketler) kapalı beden dilinden (kolları kavuşturma, bir kişiden başka tarafa çevirme) çok daha çekici olduğunu keşfettiler .

Bunu kişisel olarak kanıtlayabilirim: Erkeklere dışarı çıkıp flört etme konusunda koçluk yaptığımda, bardayken açık beden dili olan kadınları aradığımızı fark ederdim. Niye ya? Çünkü müvekkillerimle konuşmaları daha olasıydı!

2. Onu Sosyal Medyada Ekleyin

Yıllar öncesini hatırlıyorum (bekarken), bir sürü insanla bir partideydim. Eve geldiğimde o gece konuştuğum bir kadının beni Facebook’ta arkadaş olarak eklediğini gördüm.

“Hmm, bu iyiye işaret!” diye düşündüm . bir erkek nasıl merak ettirilir , kendini merak ettirme yoları , bir erkek ne zaman merak eder

İlgilendiğiniz bir adamın dikkatini çekmek için küçük bir dürtü… ciddi bir reddedilme riski olmadan. Bilmiyor: Belki Facebook’ta tanıştığın herkesle arkadaşsın!

Ama eğer ilgileniyorsa, onunla küçük bir arkadaşlık kurma eylemi, ikinizin karşılıklı mesajlaşmasına neden olabilir… ve kim bilir? Randevuya çıkmak!

Bu nedenle, bir erkeğin dikkatini çekmek için planınızın bir parçası olarak sosyal medyayı – Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat olsun – kullanmayı unutmayın.

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? (+8 Yöntem) +2021!

3. Yaratıcı Olun

Yine de Elfster ile ilgili harika bir şey var: Onu Gizli Noel Babanız olacak şekilde ayarlayabilirsiniz (eğer o sizinle arkadaş grubundaysa, hediye alışverişinde bulunuyorsa).

İşin sinsi olduğu yer burası: otomatik olarak seni daha iyi tanımaya başlayacak çünkü sana bir hediye almaya çalışıyor. Gizli Noel Baba’nızın (ilgili olduğunuz adam) favori renk, restoran, televizyon programı gibi tercihlerinizi bilmesine yardımcı olmak için Elfster hakkındaki soruları yanıtlarsınız. Sana bir hediye aldığında, seni son çıktığın erkekten daha iyi tanıyacak! bir erkek nasıl merak ettirilir , kendini merak ettirme yoları , bir erkek ne zaman merak eder

Alternatif olarak, onu onun Gizli Noel Baba’sı olacak şekilde ayarlayabilirsiniz … ne olursa olsun, aşık olduğunuz adamla aranızda hediyeler değiş tokuş ediliyor, bu da bir ilişki için harika bir buz kırıcı.

4. Onunla Flört Et

İşte ilginç bir şey: Flört kavramını anlamak için , St. Louis’deki Webster Üniversitesi’nde psikolog olan Dr. Monica Moore, barlar ve restoranlar gibi insanların buluşmak için gittikleri yerlerde kullanılan flört teknikleri üzerine bir araştırma yaptı. Yaklaşanların mutlaka en güzel insanlar değil, flört ederek uygun olduklarını güvenle ileten kişiler olduğunu anladı.

Bu yüzden, odadaki en ateşli kadın olduğunuzu düşünmüyorsanız bile, sadece birine ilgi duyduğunuzu belirtmenin sizi oraya yarı yarıya götürdüğünün farkına varın.

5. Dokunma Bariyerini Kırın

İlgisini çekmek istediğiniz bir erkekle sohbet ederken, en ufak bir dokunuş bile bir arkadaşlık veya profesyonel ilişkiden daha fazlasını istediğinizi iletecektir. Koluna veya omzuna hafif bir dokunuş bile dikkatini çekecek ve sizi farklı (ve daha seksi) bir ışıkta düşünmesini sağlayacaktır.

California Eyalet Üniversitesi’nde psikoloji profesörü olan Pamela Regan tarafından yazılan Close Relationships kitabında yayınlanan araştırmasında  , romantik çekiciliği en iyi ileten dokunuşların yüze yumuşak bir dokunuş, omuz veya beline bir dokunuş ve önkolda yumuşak dokunuş. bir erkek nasıl merak ettirilir , kendini merak ettirme yoları , bir erkek ne zaman merak eder

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? (+8 Yöntem) +2021!

6. Birlikte Olduğu Kişilere Dikkat Edin

Bir erkeğin dikkatini çekmenin en iyi yolunun ona odaklanmak olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bazen etrafındaki insanlara odaklanmak daha iyi bir stratejidir.

Bardaki seksi sarışın adamdan hoşlanıyorsun ve o orada bir arkadaşıyla birlikte. Kişisel deneyiminizden, onu görmezden gelirseniz ve sarışınla konuşursanız, arkadaşınızın muhtemelen üçüncü bir tekerlek gibi hissedeceğini biliyorsunuz, bu yüzden dikkatinizi önce arkadaşınıza verin. Bu birkaç şey yapar: ilk olarak, sıcak arkadaşıyla konuşmak için onu dışarı itmek için orada olmadığınızı fark ederek arkadaşı rahatlatır. İkincisi, bir grup etkileşimi sağlar. Evet, onu tanımak için oradasın, ama aynı zamanda arkadaşını da tanımaman için hiçbir sebep yok. Herkes dahil.

Her ikisi üzerinde de iyi bir izlenim bırakırsanız, size bir içki ısmarlayabilir veya akşam dışarı çıktıklarında sizi bir sonraki duraklarına davet edebilirler.

7. Sosyal Medyada Söylediği Bir Şeyi Dikkate Alın

Sosyal medya bilgi toplamak için harikadır: Bir kişi hakkında ne paylaştığına dikkat ederek onun hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Buradan, bir erkeğin dikkatini çekmek istiyorsanız, yazdığı bir gönderiye yorum yapabilir veya sosyal çevrenizdeyse onu gördüğünüzde bahsedebilirsiniz.

Diyelim ki yerel bir şampiyonluk kazanan futbol takımının bir resmini yayınladı. Artık onun futbolla ilgilendiğini ve kazanan olduğunu biliyorsunuz! Bu, onu bir dahaki sefere gördüğünüzde harika bir sohbet başlatıcıdır ve ona sizin onu not ettiğinizi gösterir… o yüzden belki o da sizin için aynısını yapmalıdır! bir erkek nasıl merak ettirilir , kendini merak ettirme yoları , bir erkek ne zaman merak eder

8. Doğal Yeteneklerinizi Gösterin

Bazen bir erkeğin dikkatini çekmek kendin olmak kadar kolaydır. Diyelim ki profesyonel bir ağ oluşturma grubu aracılığıyla tanıştığınız biriyle ilgileniyorsunuz. Topluluk önünde konuşmada oldukça iyisin, bu yüzden bir sonraki etkinlikte konuşmaya gönüllü oluyorsun. Seni anlayışlı, kendine güvenen bir kadın olarak görecek… ve onlardan birini yanında kim istemez ki?

Ya da diyelim ki bir salsa kulübündesiniz ve bir dans pistinde yolunuzu biliyorsunuz. Sadece küçük kalbini herhangi bir partnerle dans et ve dikkatini verdiğinden emin ol.

Çözüm:

Bir erkeğin dikkatini çektiğinizde, sonuç ne olursa olsun, gelecekte aynı şeyi yapacağınızdan daha emin olacaksınız. Çok geçmeden, denemeden bile erkekleri cezbedeceksiniz ! Birinin dikkatini çekmeyi başardığınızda olan bir şey var; Kendiniz hakkında iyi hissediyorsunuz ve çabalarınızı geliştiriyorsunuz. Bir erkeğin size romantik bir açıdan ikinci kez bakmasını sağlamak için flört etmeyi, dokunmayı veya doğru şeyi söylemeyi çabucak öğreneceksiniz. bir erkek nasıl merak ettirilir , kendini merak ettirme yoları , bir erkek ne zaman merak eder

Yazar Hakkında

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yorum Yap