1. Anasayfa
 2. Aşk İlişkileri
Trendlerdeki Yazı

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir 2021?

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir 2021?
0

Yazı İçeriği

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir 2021? Umursamaz erkekler genelde ne istediğini bilen ve nelere “hayır” demesini bilen kadınlardan hoşlanır. Eğer her şeyi kabul ediyorsanız ve her dediğe boyun eğiyorsanız karşınızda umursamaz bir erkekle karşı karşıya kalabilirsiniz. umursamaz erkeğe nasıl ders verilir , uzaklaşan erkeğe nasıl davranmalı , umursamaz erkeğe nasıl davranmalı

Birçok kez hata yapacak ve bazen neyi sevdiğiniz veya ne istediğiniz konusunda tamamen yanlış olacaktır. Bu, deneme eksikliğinden değil – bilme eksikliğinden. İlişkinizi onu düzelterek ya da daha kötüsünü yaparak, yaptığı her şey mükemmelmiş gibi yaparak geçirmek istiyorsanız, ipucu vermeye devam edin ve ne istediğinizi tahmin etmesine izin verin.

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir 2021?

Başarılı bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız, erkeğinizi eğitmeye yatırım yapmanız gerekir. Beni yanlış anlama. Onu eğitmek onu DEĞİŞTİRMEZ. Sigara içiyorsa, sigara içecektir. İçki içiyorsa içer. İstifçiyse, biriktirir. Alışkanlıklarını sizin için geçici olarak engelleyebilir, ancak insanlar değişmez – gerçekten değil. umursamaz erkeğe nasıl ders verilir , uzaklaşan erkeğe nasıl davranmalı , umursamaz erkeğe nasıl davranmalı

Bir erkeği eğitmek, ona neyi sevdiğinizi, ne istediğinizi, ne beklediğinizi ve ne olmak, vermek veya yapmak istediğinizi önceden öğretmektir. Onu sizinle birlikte başarılı olmaya ve geçmişteki herhangi bir eğitimsiz adamdan daha hızlı ve daha iyi başarmaya hazırlıyor. İşte erkeğinize ilişkinizi milyon kat daha tatmin edici kılacak öğretmek için 6 şey.

Bir erkek nasıl eğitilir, umursamaz erkekler için neler yapılabilir?

1. Sen Onun Hizmetçisi Değilsin

Gözlerini devirdiğini ve “Elbette değilim!” diye düşündüğünü biliyorum. Ancak, her ilişkinin balayının ilk evrelerinde bunu hepimiz yaparız. O gittikten sonra evini temizlersiniz ki eve gelip “Vay be, ne kadın!” diye düşünsün. Onun için yemek yaparsın VE bulaşıkları yıkarsın. Evinde bıraktığı çamaşırları sen yıkıyorsun. Bir şeyi taşımak için size ödünç verdiğinde kamyonunu yıkatırsınız. Kahveniz için krema alırken garip bir koku fark ettiğinizde belki de buzdolabını temizleyecek kadar ileri gidersiniz. umursamaz erkeğe nasıl ders verilir , uzaklaşan erkeğe nasıl davranmalı , umursamaz erkeğe nasıl davranmalı

Onu etkilemek ya da sadece ona karşı tatlı olmak için basit şeyler yaptığınızı düşünüyor olsanız da, bu tür şeyler sizi onun hizmetçisi olmaya hazırlıyor… menfaatleri olan hizmetçi. Yetişkin erkekler genellikle doğaları gereği temiz yaratıklardır; belki senin kadar temiz bir ucube değil, ama genel olarak temiz. Onlar da temiz ve düzenli bir hayatı severler; sadece bunu yapmak için parmaklarını bile kıpırdatmak istemiyorlar. Ancak, sen gelmeden önce hepsini kendisi halletti.

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir 2021?

En iyi niyetli adam bile kadınının arkasını temizlemesine alışabilir ve yavaş ama emin adımlarla bunları yapmayı bırakır. Bunların hiçbirini onun için yapma demiyorum, ama onu hemen karşılıklı olacak şekilde ayarla. İlk ayrılan sizseniz, kahvaltı tabaklarını hazırlamasını isteyin. Çamaşırları kurutma makinesine koymasını veya evde değilse çamaşırları katlamasını isteyin.

Hatırlanması gereken şey, ona sormanız gerektiğidir. Bunu kendi başına düşünmeyecek, özellikle de çok yaptıysanız. Erkekler, ona izin verirseniz, geleneksel role düşmekten kendilerini alamazlar. Onu en başından karşılık vermesi için eğitin ve bunu yaptığı için ödüllendirin. umursamaz erkeğe nasıl ders verilir , uzaklaşan erkeğe nasıl davranmalı , umursamaz erkeğe nasıl davranmalı

2. Ödül Sistemi

Ödüllerden bahsetmişken, bu onu sürekli olarak harika olması için eğitmenin harika bir yolu. Doğru ve iyi bir şey yaptığında, yapması gerektiğini düşündüğünüz en küçük şeyi bile ödüllendirin. Ona iltifat edin ve küçük şeyler için takdir sözleri verin. Seks, sevgi ve diğer iyilikler, büyük şeyleri tekrar yapmayı hatırlamasını sağlayacaktır.

Kulağa bir köpeği eğitiyormuşsunuz gibi geldiğini biliyorum ve birçok web sitesi öyle olduğunuzu söyleyecektir. Erkekler boşuna birbirlerine köpek demezler. Bu, her zaman her şeyi harika ve mükemmel yapacağı anlamına gelmez. Aksine, kesinlikle yapmaz, ancak yaptığında bunu fark etmek önemlidir. Kocama iltifat ettiğimde ya da küçük şeyler için teşekkür ettiğimde, aslında bunca yıldan sonra hatta özellikle sonra bile kendini beğendiğini fark ediyorum. Hatta bazen başka bir güzel şey yapmak için kaçıyor. umursamaz erkeğe nasıl ders verilir , uzaklaşan erkeğe nasıl davranmalı , umursamaz erkeğe nasıl davranmalı

Ödül sisteminin en güzel yanı, ona her zaman geri dönebilmenizdir. Bazen ödüllendirmeyi unutacaksınız, hafife alacaksınız, meşgul olacaksınız ya da şeylere o kadar alışacaksınız ki, onun iyi bir şey yaptığını bile fark etmeyeceksiniz. Onda bir değişiklik fark etmeye başlayacaksınız; senin için eskisi kadar yapmıyor. O iltifatlara, takdirlere ve özel iyiliklere yeniden başlayın. Hızlı bir şekilde yanına gelecek.

3. Disiplin/Ceza Sistemi

Evet onu cezalandırmalısın, olay çıkarmaktan falan bahsetmiyorum ama hareketlerinden veya davranışlarından ne zaman memnun olmadığınızı bilmesi gerekiyor. Bu, ödül sistemiyle el ele gider ve evet, hala erkeğiniz hakkında konuşuyoruz; senin köpeğin değil. Köpeğinizle, kötü davranış için boğma zincirini çekebilir veya burnuna bir şaplak atabilirsiniz. Çocuğunuz bir mola alacak. Bu disiplinlerin her ikisi de dikkatinizi gerektirir.

Bir erkeği cezalandırmanın en iyi yolunun dikkatinizi çekmek olduğunu düşünüyorum. Eğer bağırıp çağırırsanız ya da bir olay yaratırsanız, bu eylemler sizi sadece kötü gösterir. Tam bir pislik gibi davranıyorsa, kendinizi onun varlığından veya durumundan uzaklaştırın. Eğer dışarıdaysan, sadece eğil, ona bir öpücük ver ve gitmen gerektiğini söyle ve onu arayacaksın. Sonra ayrıl. Sen havalı ve klassın ve o ne yaptığını düşünmeye bırakıldı. O zaman seni kovalamasına izin ver. Güven Bana; yapacak. umursamaz erkeğe nasıl ders verilir , uzaklaşan erkeğe nasıl davranmalı , umursamaz erkeğe nasıl davranmalı

Gerçekten çok kötü olduğunda bir başka harika ceza şekli de en çok istediğini vermekten alıkoymaktır. Seksi bir silah olarak kullan demiyorum… aslında öyleyim. Dışarı çıkmamak, aynı hatayı tekrarlamamasını şart koşar. Eylemlerinin yansımalarını ancak kendini yoksun hissediyorsa anlayacaktır. Bu yüzden ona bağırmak asla işe yaramaz; irade tutmak.

4. Sınırları Belirle

Bir erkeğin nasıl eğitileceği ile ilgili makaleler okuyorsanız, bu muhtemelen ilk ilişkiniz değil. Çoğu erken ilişkide genellikle olan şey, bir şeyler çok ters gidene kadar sınırların belirlenmemesidir. Başlangıçta, deneyim yoluyla öğrenene kadar neyi kabul edilebilir bulacağımızdan ve neyle yaşayamayacağımızdan emin değiliz. Yeterince adil.

Bu sadece ikinci ilişkiniz olsa bile, yine de ilk, beş veya on ilişkinizden kendiniz hakkında bir şeyler öğrendiniz. Bazı sınırlar geliştirdiniz ve onları zorlamadan önce onun ne olduğunu bilmesini sağlamalısınız. Onu sizinle birlikte başarıya hazırlayın. umursamaz erkeğe nasıl ders verilir , uzaklaşan erkeğe nasıl davranmalı , umursamaz erkeğe nasıl davranmalı

Eğer çok kıskanç biriyseniz, bunun nedenini ve nedenini biliyorsanız, bunu ona bildirin. Bu, eylemlerini veya davranışlarını kontrol etmek için değil, zaman zaman güvenceye ihtiyaç duyabileceğinizi veya çapkın davranışlarını biraz azaltıp azaltamayacağını veya başkalarıyla etkileşime girerken gerçekten sınırlarınızı zorlarsa sonuçları olabileceğini ona bildirmek içindir. Kadınlar. Sınırlarınız ve sonuçları konusunda da sağlam durun.

Güven geliştikçe sınırlar daha akışkan hale gelebilir. Sınırlarınıza açıkça saygı duymaya istekliyse, sonunda onları değiştirmek konusunda rahat hissedebilirsiniz. İster daha fazla özgürlük veriyor olun, ister yeni sınırlar oluşturuyor olun, iletişim anahtardır. Yeni sınırlar belirlerken, sınırın onun için de yeni olduğunu daima unutmayın. Bilmeden sizi üzecek bir şey yaparsa, sakinleşene kadar bekleyin ve bunu ona bildirin ve belki birlikte ikinizin de kabul edebileceği bir sınır oluşturabilirsiniz.

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir 2021?

5. Anlaşmaları Güçlü Bir Şekilde Pazarlık Edin

Hiçbir erkek, hiçbir insan mızmızlanmayı ve sızlanmayı dinlemeyi sevmez. Evet, hepimiz bir noktada bunu yaptık ve bununla gurur duymuyoruz ama şimdi durdurun. Onu kötü hissettirerek, taciz ederek veya ölümüne dırdır ederek ondan istediğinizi asla elde edemezsiniz. Ve eğer yapsaydın, bu onun tarafından gerçekten ve saygıyla verilmeyecek, daha ziyade seni susturmak için sana atılacaktı.

Kendinize biraz saygı duyun ve duygu ve taleplerinize sahip çıkın. Güçlü bir dille anlaşmalar yapın. “Sen (beni yere indir, asla yardım etme, o kızla fazla arkadaşça davran, sinirlendiğinde bağır) hissettiğinde (incinmiş, faydalanılmış, üzgün, korkmuş) hissediyorum çünkü seni (beni sevmediğini) uyduruyorum. , bana saygı duyma).”

Duygularını istediğin şeyle takip et ve ondan bir istekte bulun. “Sorunlarımızı sadece özel olarak tartışmak istiyorum; insanların önünde değil. Bunu benim için yapabilir misin?” “Bana ev işlerinde yardım etmeni istiyorum, böylece işleri daha çabuk ve birlikte halledebiliriz.” “Beni korkuttuğun için bağırdığında senden uzaklaşabilmek istiyorum ve seni hala sevdiğimi bilmeni istiyorum. Konuşmak için sakinleşene kadar beklemek istiyorum. Bununla çalışabilir misin?” umursamaz erkeğe nasıl ders verilir , uzaklaşan erkeğe nasıl davranmalı , umursamaz erkeğe nasıl davranmalı

Her biri size ait olan ve ne istediğinizi sorarak güçlü bir şekilde bir anlaşmaya vardığınızda, kendi gerçeğinizden geliyorsunuz ve diğer kişinin de hissetme ve seçme özgürlüğüne izin veriyorsunuz. Ayrıca, bir konuda anlaşmaya vardığınızda, ikinizden biri anlaşmayı bozarsa sonuçları olacağını ona hatırlatın. Her zaman vardır.

6. Nasıl Dinlenir

Eminim bunu geçmiş ilişkilerden veya oradaki gazilyon piliç hareketlerinden anlamışsınızdır, ancak erkekler doğal olarak sadece dinlemezler. Düzeltmek için dinliyorlar. Genellikle ne yapacağınıza ve nasıl yapacağınıza karar vermeden önce tüm hikayeyi veya sorunu dinlemezler. Daha da iyisi, mümkünse sizin için yapacaklar. O zaman sorun çözülür VE artık bunu duymak zorunda kalmazlar.

Gerçek şu ki, duyulmak çoğu kadın için sadece bir istek değil, bir ihtiyaçtır. Dinlenmeye ve anlaşılmaya ihtiyacımız var. Çoğunlukla düzeltilmeye, değiştirilmeye veya kaydedilmeye ihtiyacımız yok. Önemli hale gelmeden önce, ona sadece sizi dinlemesini öğretin. Ona (ve kendine) bunu istediğin zaman isteyeceğini öğret. Siz istemediğiniz sürece her seferinde susmayı ve dinlemeyi hatırlamasını asla beklemeyin. umursamaz erkeğe nasıl ders verilir , uzaklaşan erkeğe nasıl davranmalı , umursamaz erkeğe nasıl davranmalı

Bunun sizin kim olduğunuzun bir parçası olduğunu ve sadece göğsünüzden ve evrende dışarıdaki şeyleri atabilmenize yardımcı olduğunu bilmesini sağlayın. Sizinle oturup konuşurken en az %75 dikkat etmekten başka bir şey yapmasına gerek yok. Yardım etme konusunda gerçekten hevesliyse, ona derinlemesine dinlemeyi öğretin. Az önce söylediklerinizi kendi sözleriyle size tekrar etmesini sağlayın. Bu onun gerçekten dinlemesini sağlar ve bir başkasının ağzından duyduğunda daha hızlı bir çözüm bulabilirsin.

 • 3
  mutlu
  Mutlu
 • 8
  _zg_n
  Üzgün
 • 2
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 9
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 12
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir