1. Anasayfa
 2. Aşk İlişkileri
Trendlerdeki Yazı

Sevgiliyle Konuşulacak Konular Bulamıyor Musun?+2022

Sevgiliyle Konuşulacak Konular Bulamıyor Musun?+2022
Sevgiliyle Konuşulacak Konular Bulamıyor Musun?+2022
0

Yazı İçeriği

Sevgiliyle Konuşulacak Konular Bulamıyor Musun?+2022 Erkek arkadaşlarınla ​​dışarıdayken, her zaman konuşacak çok şey vardır, değil mi? Spor, müzik, filmler, arkadaşınızın tuhaf kaşıntısı… Ama bir kızla konuşacak şeylere gelince? Bazı erkekler için zor olabilir. İster ilk randevunuz olsun, ister bir barda bir kızla yeni konuşmaya başladınız – bazen beyniniz donar ve söyleyecek tek bir şey düşünemezsiniz. sevgiliyle konuşulacak konular , kızla konuşulacak konular , flörtle konuşulacak konular 

Sevgiliyle Konuşulacak Konular Bulamıyor Musun?+2022

Kızla Konuşulacak Konular

Sizden etkilenmesini istiyorsanız, sağ ayağınızla bir kızla konuşmaya başlamanız önemlidir.

İşte dolaylı olarak konuşmaları açmak için üç harika teknik.

 • Teknik 1 – Tuttuğu veya giydiği bir şey hakkında yorum yapın. Bir açıklama veya soru olabilir. Örneğin, bir barda elinde bir içki tutuyorsa, ona nasıl sevdiğini sorun. Eşsiz ayakkabılar giyiyorsa , onları nereden aldığını öğrenin. Ayrıntılara dikkat edin.
 • Teknik #2 – O anda ikinizin de etrafında olan bir şey hakkında yorum yapın . Örneğin, bir bardaysanız ve bir grup çalıyorsa, şarkıcının sesi hakkında yorum yapın. Yine, anında sohbet edebilmek, ayrıntılara dikkat etmekle ilgilidir.
 • Teknik #3 – Ona iltifat edin. Bu teknik biraz daha doğrudandır, ancak ilgilendiğiniz bir kızla sohbet başlatmak için harika bir yoldur. Bununla ilgili önemli olan şey, çoğu erkeğin ona yapacağı bariz iltifatlardan uzak durmaktır. Bir dövmesi varsa , ona iltifat etme. Çok kolay. Saç ve piercing? Hayır ve hayır. Bunlar çok açık ve başka bir adam ona bunlarla ilgili iltifat ediyor. Özellikle bir konuşmanın başlangıcında, ilgisini çekmek için benzersiz olmanız gerekir. sevgiliyle konuşulacak konular , kızla konuşulacak konular , flörtle konuşulacak konular 

Bu tekniklerin hepsi kişisel bir şeyle başlamayı içerir. Bu, onunla bağlantı kurmayı kolaylaştırır. Hemen bağlanmaya başlamazsanız, konuşma hızla kesilir ve ilgisini kaybedersiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir 2021?

Flörtle Konuşulacak Konular

1. Yiyecek/İçecekler

Bu çok açık, gerçekten. Tam karşınızdalar.

Elindekini beğeniyor mu? Seninkini denemek istiyor mu? En sevdiği kokteyl ne ?

2. Müzik

Muhtemelen orada olan ve kendi ipucu olarak çalışması gereken şey müziktir.

Yine de, bunu ona en iyi 100 albümünüzü azalan sırayla söylemek için bir bahane olarak kullanmayın. Erkeklerin konu müzik hakkında konuşmaya gelince biraz delirme eğilimi vardır.

Ona neyle meşgul olduğunu sor. Ve eğer nefret ettiğiniz bir şey söylerse (ki bununla yüzleşelim, büyük ihtimalle…) – yere tükürme ve dışarı çıkma cazibesine karşı savaşın.  sevgiliyle konuşulacak konular , kızla konuşulacak konular , flörtle konuşulacak konular 

3. Televizyon

Yine de bir uzman gibi görünmek istemezsiniz. Bu seni bir kanepe patatesi gibi boyar. Ama ona ne izlediğini sor.

Unutmayın – bu birÖlçek, birbiriniz hakkında bilgi ediniyorsunuz. Zevkleriniz çok farklıysa, belki de uygun değilsiniz.

Yine de Mad Men izlemiyor diye hemen karar vermeyin .

Sevgiliyle Konuşulacak Konular Bulamıyor Musun?+2022

4. Filmler

Bu konu son ikisi gibi çalışır, ancak – ikinci tarihe ilerlemek için kullanabilirsiniz.

Yeni çıkanlar hakkında konuşmaya başlayın. Hangi filmi sabırsızlıkla beklediğini dinleyin . Bunu söylediğinde – UNUTMAYIN. Daha sonra, başka bir buluşmanın anahtarı olabilir. sevgiliyle konuşulacak konular , kızla konuşulacak konular , flörtle konuşulacak konular 

5. Çalışmak

Zor konu, bu. Hiç şüphesiz çıkacaktır.

Korkmayın ama hassas bir konu olabileceğine dikkat edin. İyi bir işin varsa, işle övünmek istemezsin. Kibirli görünüyor.

Benzer şekilde, kulağa etkileyici gelen bir iş rolünüz varsa, kendinize fazla yüklenemezsiniz. Ona ne yaptığınızı söyleyin, bundan hoşlandığınızı söyleyin, sonra işleri onun çalışma alanına taşıyın.

6. Hobiler

Şimdi konuşuyoruz (tam anlamıyla). İnsanlar sevdikleri şeyler hakkında konuşmayı seviyor.

Hobileri ve ilgi alanları hakkında konuşmasını sağlayın. Ardından sohbet, doğal olarak sizinkine dönecektir. Ona söyle. Hırslı ol! Bir kadın için karnında ateş olan bir erkekten daha çekici bir şey yoktur.

Tabii o şey striptiz kulüpleri değilse (genellikle).

7. Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar

Genelleme yapmak istediğimizden değil ama konuştuğunuz kızın ya bir evcil hayvanı olması ya da bir tane istemesi ihtimali yüksek.

Tüylü arkadaşlar onları kelimelerle coşturacak ve tek yapman gereken arkana yaslanıp başını sallamak ve ‘ aaaaw, şirin! ‘ yüzler. Çocukluğunuzdaki evcil hayvanınız hakkında konuşun (Ağlamayın!). sevgiliyle konuşulacak konular , kızla konuşulacak konular , flörtle konuşulacak konular 

Hayvanlara saygı, sevgi ve takdir gösterin ve şimdiden kek puanları kazanın.

Sevgiliyle Konuşulacak Konular Bulamıyor Musun?+2022

8. Seyahat

O neredeydi? Nereye gitmek istersin? Adını verdiği yerlerle ilişki kurabilir misin ? Onun herhangi bir tatil planı var mı? Öyle mi?

Bunu yapmazsanız, bekar erkeklerin seyahat edebileceği en iyi yerlerin nihai listemize göz atmalısınız .

Tamam, seyahat soruları berberinizin sorduğu türden şeylerdir, ama yine de harika bir konu değilse kahretsin. Bu insanlar saçınızı nasıl güzel göstereceklerinden fazlasını biliyorlar.

9. Gelecek Planları

Bunu bir röportaj sorusu gibi kullanmaktan kaçının, ancak yine de bir konuşma konusu için iyi bir fikirdir.

Cevabınızı hazırlayın ve odaklanmış ve hedef odaklı görünebilirsiniz. ‘Sevimli bir kadın’ ve ‘çocuklar’dan bahsedin ve gerçek bir kazanan olun. sevgiliyle konuşulacak konular , kızla konuşulacak konular , flörtle konuşulacak konular 

10. Eğitim

Burada kalifikasyon ayrıntılarını değiş tokuş etmiyorsunuz. Ancak bu, okul, kolej ve üniversite hakkında anekdotlar için fırsatlar yaratır.

Sadece temiz tut.

thumbnail
Önerilen Yazı
Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? (+8 Yöntem) +2021!

11. Evcil Hayvan Kabukları

Kızı ne rahatsız eder? Seni ne rahatsız ediyor? Hafif tut.

Bu, patronunuz veya hakemleriniz hakkında 45 dakika öfkeyle atıp tutmak için bir şans değil.

12. Kişisel Mücadeleler

Paylaşma mücadeleleri bir bağ duygusu yaratabilir.

Bu riskli ama. Akşamın tonunu yargılamak zorundasın. İşleri biraz ekşitebilir. Ancak, doğru karar verin ve üstesinden geldiği şeyler hakkında konuşmak, kızın duygusal bir bağ geliştirmesine ve sizinle güven inşa etmesine yardımcı olabilir.

13. Politika

Yine, zorundasınÖlçeksular burada.

Bu size hem konuşacak hem de üzerinde anlaşmaya varacak bir şey verebilir. Diğer taraftan, kendinizi birbirinize bağırırken bulabilirsiniz.

İlerlemek. İle birlikte. Dikkat.

14. Uyuşturucu ve Alkol

Bu herkes için bir konu değil, ama sonunda onu açmanız gerekebilir.

Bu iki şeyden ya belirli bir hayransanız ya da büyük ölçüde hoşlanmıyorsanız – onun onlar hakkında nasıl hissettiğine ihtiyacınız olacak.

Sevgiliyle Konuşulacak Konular Bulamıyor Musun?+2022

15. Etik

Bu zor bir şey. Ahlaki açıdan sorgulanabilir fikirler ve sistemler hakkında konuşmak – ücretli kölelik, gerçek kölelik, ırkçılık vb.

Bunu birkaç konuşma yaptıktan sonra saklayın. Sadece işler kötüye gidebilir. Ya bu tür şeyler hakkında konuşmak istemiyorsa? Fikri boş ver.

16. Rüyalar

Yani, bu her iki yöne de gidebilir.

Belki onu açıp çılgın, ilginç rüyaları hakkında özgürce konuşmasını sağlayabilirsiniz. Eğer durum buysa, konuşmak için harika bir konu. Rüyalar genellikle bir kişinin gerçek tutkularıdır. Ve insanlar onlar hakkında konuşmayı sever.

Ya da belki bir çıkmaz sokak. Daha da kötüsü, dinleyen/dinliyormuş gibi yapan için sıkıcı olabilir.

Arka cebinizde tutun ve kulaktan kulağa oynayın.

17. Yaramaz Hikayeler

Burada bizimle kal.

Konuştuğun kızın önce rahat, açık, dürüst ve dışa dönük olduğundan emin olmalısın. Ve ne yaparsan yap bununla açılma.

Ayrıca, konuşma sırası size geldiğinde – fazla pislik etmeyin. On beş yaşındayken o yaz işinde çalışırken o ahırda neler yaptığını duymasına gerek yok.

18. Komplo Teorileri

JFK’yi kimin öldürdüğünü düşünüyor? Pekala, bu herkes için değil, kuşkusuz, ama eğlenceli olabilir.

Ama her iki durumda da, gerçekten düz Dünya teorinizi gündeme getirmemelisiniz.

19. Hayat ve Evren

Bu kadar büyük bir konuda birkaç dakika konuşamıyorsan, muhtemelen sıçmışsındır kardeşim.

Dolabınızda birkaç düşündürücü varoluşsal soru bulundurun – bunlar daha derin konulara girmek için mükemmel bir araçtır. sevgiliyle konuşulacak konular , kızla konuşulacak konular , flörtle konuşulacak konular 

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir