1. Anasayfa
 2. İlaçlar ve İlaç Fiyatı

Zetion Şampuan Nedir, (Zetion Şampuan Fiyat)+2022

Zetion Şampuan Nedir, (Zetion Şampuan Fiyat)+2022
0

Yazı İçeriği

Zetion Şampuan Nedir, (Zetion Şampuan Fiyat)+2022 Zetion Medikal Şampuan kepek ve sebore 100ml – Kepek önleyici şampuan “ZETION” tıbbi olarak kanıtlanmış bir üründür! Kullanımı kolaydır ve kaşıntılı saç derisi ve kepek için etkili bir çözüm sunar . Ürünün etkinliği, yalnızca görünür kepeklerin giderilmesine değil , aynı zamanda seborenin neden olduğu saçın yağlılığının ve oluşumunun nedeni olan zink- pirithyon aktif  bileşeninden kaynaklanmaktadır. zetion şampuan , zetion şampuan fiyat , zetion kepek şampuanı

Zetion Şampuan Nedir, (Zetion Şampuan Fiyat)+2022

Bu şampuan kepekle savaşır ve sadece geçici bir çözüm değildir. Araştırmalar, Zetion’u 1-2 hafta kullandıktan sonra kepeklerin kaybolduğunu gösteriyor. Şimdiye kadar Zetion şampuanı 20’den fazla ülkede büyük başarı elde etti ve değerini kanıtladı . Artık etkinliğini deneme fırsatınız var ve kepek sorunlarına son vermek için kullanılır. zetion şampuan , zetion şampuan fiyat , zetion kepek şampuanı

Zetion Şampuan Nedir, Neye İyi Gelir, Yan Etkileri Nelerdir?

Saç derisinde en sık görülen sorunlar sebore (kabuklanma, yağlılık ve soyulma) ve kepektir. Zetion şampuan bu sorunları önlemek ve tedavi etmek için üretilmiştir. Kullanıma başladıktan 7 ila 15 gün sonra sebore kaynaklı pul pul dökülme, kaşıntı, yağlılık ve kepek problemlerinin ortadan kalktığı kanıtlanmıştır.

Zetion şampuan Çinko Piriton içerir. Bu sayede hücre çoğalmasını yavaşlatır ve kepek sorununu ortadan kaldırır. Sebore kaynaklı sorunların tedavisine de olanak sağlar. Sonuç almak için birkaç kez kullanılması gerekir.

Zetion Şampuan Nasıl Kullanılır?

Doktorunuz Zetion şampuanın ne sıklıkta ve nasıl kullanılacağını size açıklayacaktır. Bu talimatlara uygun olarak kullanın.

Uygun kullanım ve doz/uygulama sıklığı için talimatlar:

Zetion şampuanı kullanmaya başladıktan sonra haftada 2 kez düzenli olarak uygulanmalıdır. Yapılan araştırmalarda seboreik problemlerin (yağlılık ve kepek gibi) 7 ila 15 gün sonra ortadan kalktığı kanıtlanmıştır.

Günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır.

Zetion Şampuan Nedir, (Zetion Şampuan Fiyat)+2022

Başvuru yolu ve yöntemi:

Direkt olarak saç derisine uygulanmalıdır.

 1. Zetion şampuan uygulaması çok kolay bir üründür. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayın.
 2. Saçınızı ve saç derinizi iyice ıslatın. Ardından saçınızı köpürtecek kadar masaj yaparak Zetion şampuanı uygulayın. Avuç içi doldurmak için Zetion şampuanı genellikle yeterlidir. Yeterince masaj yaptıktan sonra bol su kullanarak durulayın.
 3. Zetion şampuan ile saçınıza ikinci kez masaj yapın. Ancak bu sefer durulamadan önce 5 dakika beklemeniz gerekiyor.
 4. Son olarak saçınızı güzelce durulayın ve kurutun.

Doktorunuz bu kullanma talimatında yer almayan bir uygulama yöntemi önerebilir. Bu nedenle doktorunuzun tavsiyelerine dikkatle uymalısınız. zetion şampuan , zetion şampuan fiyat , zetion kepek şampuanı

Zetion şampuan göze temas ettirilmemelidir. Ayrıca ağız ve buruna girmemesine de özen gösterilmelidir. Yanlışlıkla göze temas ederse hemen yıkanmalıdır.

2 yaşın altındaki çocuklarda doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir.

Hamilelikte Zetion Şampuan Kullanımı

Zetion şampuanı kullanmaya başlamadan önce bir eczacı veya doktora danışın. Hamileyseniz veya hamile olma ihtimaliniz varsa bu bilgileri doktorunuzla paylaşın. Zetion şampuanın hamilelik sırasındaki etkileri üzerine herhangi bir çalışma yapılmamıştır. Şampuanı kullandıktan sonra hamile olduğunuzu öğrenirseniz hemen doktorunuza danışın.

Emzirirken Zetion Şampuan Kullanımı

Emziriyorsanız, Zetion şampuanı kullanmaya başlamadan önce bir eczacı veya doktora danışın. Zetion şampuanın etken maddesi çinko piritondur. Bu maddenin anne sütü ile bebeğe geçip geçmediği bilinmiyor.

Zetion Şampuan Nedir, (Zetion Şampuan Fiyat)+2022

Çocuklarda Kullanım:

Zetion şampuanı çocuklarda kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışılması gerekmektedir. Özellikle 2 yaş altı çocuklarda gerekmedikçe kullanılması önerilmez.

Zetion Şampuanının Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi Zetion şampuanın içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Bunlardan en yaygın olanı genellikle hafiftir ve kısa bir süre sonra kaybolması muhtemeldir.

Zetion kullanımı ile ilgili herhangi bir yaygın yan etki bildirilmemiştir.

Aşağıdaki ciddi yan etkilerden herhangi biri meydana gelirse, derhal doktorunuza veya bir sağlık kuruluşuna gidin.

Şiddetli alerjik reaksiyonlar (döküntü, kurdeşen, nefes darlığı, göğüste sıkışma, ağız, yüz, dudaklar veya dilde şişme); cilt tahrişi.

Uzun süreli kullanımda periferik nevroz (bir sinir hastalığı), parestezi (yanma, batma, karıncalanma gibi anormal bir his) ve kas güçsüzlüğü oluşabilir. Bu kullanma talimatında belirtilmeyen herhangi bir yan etki yaşarsanız, doktorunuza veya eczacınıza haber veriniz. zetion şampuan , zetion şampuan fiyat , zetion kepek şampuanı

Zetion Şampuan Fiyat 2022

Zetion şampuan satış fiyatı : 12,72 TL’dir.

Zetion Şampuan Kullanıcı Yorumları

1. Oğlum kepekten muzdarip olduğu için bunu kullanıyor, şampuan düzenli kullanıldığında işe yarıyor, ancak bıraktığınızda tekrar geri geliyor. Böylece kullanırken saçınızda kepek bulamayacaksınız.

2. Bu ürünü yaklaşık 7 yıldır kullanıyorum ve harika. Her gün kullanmama gerek yok, haftada bir yeterli. Bazen daha da az. Ne zaman birkaç hafta veya daha fazla onsuz gidersem, tekrar sebore (kepek, sorta) almaya başlıyorum. Nizoral’ı bir süre kullanırdım ama ona karşı bir çeşit bağışıklık kazandığımı hissettim ve bundan daha sık kullanmam gerekti. Sonuç olarak, benim için harika ve denemenizi tavsiye ederim. zetion şampuan , zetion şampuan fiyat , zetion kepek şampuanı

3. Sebhorrik dermatit için iyi bir şampuan çok iyi hissettiriyor. Kafa derisi kaşıntısına çok iyi geliyor.

 • 2
  mutlu
  Mutlu
 • 1
  _zg_n
  Üzgün
 • 3
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 4
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir