1. Anasayfa
 2. Cinsel Yaşam

Sakso Nasıl Çekilir? Blow Jobs İncelikleri+2022

Sakso Nasıl Çekilir? Blow Jobs İncelikleri+2022
Sakso Nasıl Çekilir? Blow Jobs İncelikleri+2022
3

Yazı İçeriği

Sakso Nasıl Çekilir? Blow Jobs İncelikleri+2022 Bu makaleye ulaştıysanız, büyük olasılıkla bir oral seks nasıl, ne ve nedenleriyle ilgili tonlarca sorunuz var: En iyi dil hareketleri nelerdir? Gerçekten herhangi bir şeye üfler miyim? Eşimin sünnetli olup olmaması önemli mi? sakso nasıl çekilir , nasıl sakso çekilir , sakso nasıl yapılır

Sakso Nasıl Çekilir? Blow Jobs İncelikleri+2022

Endişelenmeyi bırakın, çünkü oral seks hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında süper sindirilebilir, anlaşılır bir rehberimiz var. Ancak bazı ipuçlarına ve tekniklere girmeden önce , oral seks gerçekte ne olup ne olmadığını tanımlamak önemlidir. sakso nasıl çekilir , nasıl sakso çekilir , sakso nasıl yapılır

Sakso çekmek kadınlar için özel bir zevk aktivitesidir, özellikle aklını başından almak istediği erkeğe bunu yapmak istemek vazgeçilmez bir istektir. Çoğu erkek penisinin delice emilmesinden ve yalanmasından hoşlanır. Bunu nasıl yapacağınızı merak mı ediyorsunuz? İşte sizin için hazırladığımız bu yazı sizi başarılı bir sakso üstadı yapacaktır.

İyi Bir Sakso Nasıl Çekilir? İşte En İnce Ayrıntılarıyla Blow Jobs…

1.Ruh halini ayarlayın.

Endişelenme, her oral seks yaptığında topuklu ayakkabılarını ve seks listeni yırtmana gerek yok. Ancak, deneyime girerken kendinden emin ve seksi hissediyorsanız, genel hava daha sıcak olacaktır. Artı, tıpkı romantik bir randevuda yapacağınız gibi, ikinizi de gergin hissettiren bir ortam yaratmak, ikinizi de bir oral seks gecesi için doğru boşlukta bırakacaktır.

2.Neyi sevdiklerini sorun.

Evet, kelimenin tam anlamıyla bir ilişkideki her şeyde olduğu gibi, iletişim harika bir oral seks yapmanın anahtarıdır. Cinsel tercihler söz konusu olduğunda herkes farklıdır, bu yüzden ne yapacağınızdan emin değilseniz Chiara sadece sormanızı önerir.

“Bir kişi için işe yarayan, diğeri için işe yaramaz, bu yüzden öze inmek anahtardır” diyor. Hatta bunu yol tarifi sormak gibi bir şey değil, pis bir konuşma olduğunu düşünmeleri için seksi bir şekilde yapabilirsin. “Sikini emmek istiyorum. Nasıl yapmamı istersin?” gibi bir şey söyle. Gözlerinin aydınlanmasını ve size tam olarak nelerin hoşlarına gittiğine dair bir oyun oynarken penislerinin dikkatleri üzerine çekmesini izleyin.

Sakso Nasıl Çekilir? Blow Jobs İncelikleri+2022

Ancak şunu not etmek önemlidir ki, neden istediklerini yapmak istemiyorsanız veya bu sizi rahatsız ediyorsa, yapmayın. Bu, gerçekten her istediklerini yapacak bir anlaşma değil . Bu size sadece neyi sevdikleri hakkında bir fikir verecektir. İstediklerini yapmadığın için garip hissediyorsan, yaramaz olduklarını söyle ve elinizle ağzını kapatın (bu tür bir şeye rıza göstermedikleri sürece). sakso nasıl çekilir , nasıl sakso çekilir , sakso nasıl yapılır

3.Üzerindeki baskının bir kısmını alın.

Birine oral seks yapmaya karar vermek, sertifikalı bir Büyük Anlaşmadır. Ancak bu, tüm eğlenceyi çıkarmanız gerektiği anlamına gelmez. Bir porno yıldızını taklit etmeye çalışmak veya mükemmel oral seks yapma konusunda endişelenmek yerine, o anda olun. Aptalca bir şey olursa gül. Bir yudum su için mola verin. Şakalar yapmak. Gerginliği azaltmak için seksi kucak dansı yerine tuhaf dans hareketleri yapın. Unutmayın, bu bağlantı kurmak ve eğlenmekle ilgilidir – Broadway’e layık bir performans sergilemekle ilgili değil.

4.Her türlü vokal olun.

İniltiler, iniltiler, oohs ve ahhs. Cehennem, ruh hali size çarparsa, bir gurgling sesi bile atın. Mesele şu ki, gürültü yapmaktan veya cıvıl cıvıl sesler çıkarmaktan korkmayın – sadece sıcak değil, aynı zamanda ağzınızdan gelen titreşimler, onların nabzına harika şeyler yapacaktır.

Edepsizce konuşmanın yalnızca durumu kızıştırmakla kalmayıp çenenizi dinlendirmenin de harika bir yolu olduğunu açıklıyor . Partnerinizin gözlerinin içine bakın ve “tatınız çok güzel”, “ağzımda çok iyi hissediyorsunuz”, “daha sert emebilir miyim?” gibi bir şey söyleyin. Gerçekten daha fazla emip emmemeniz önemli değil, çünkü anında gelmeye daha yakın olacaklar. sakso nasıl çekilir , nasıl sakso çekilir , sakso nasıl yapılır

5.Yastıklar arkadaşınızdır.

İster seks için özel olarak bir yastık alın (evet, seks yastıkları bir şeydir) ya da yataktan bir tane kaparsanız, yastıklar sözlüye en az yapılan eklemelerden biridir. Diz çökmüş bir oral seks yapıyorsanız onları sadece dizlerinizin altına koymakla kalmaz, aynı zamanda partnerinizin kalçasını desteklemek için de kullanabilirsiniz, bu da boyun gerginliğinizin bir kısmını alır ve onlar için yeni hisler ve yeni pozisyonlar sağlar. denemeniz için.

Sakso Nasıl Çekilir? Blow Jobs İncelikleri+2022

6.Ayrıca, evet, yağ kullanmak bir A+ hareketidir.

Ağız dolusu tükürükten nefret ederken neden yağa ihtiyacın olsun ki? Çünkü tükürük çabuk kurur ve yağ her şeyi daha iyi hale getirir. Sadece işleri kayganlaştırmakla kalmaz, aynı zamanda ağzınıza bir mola verir ve elinizi kullanırsanız, süreci hızlandırır ve çene kilitlenmesine engel olur. Bir için Opt aromalı madeni bir tasfiye torba gibi tat ve bu tadı çilek gibi bir yalayabilirsin gerçeği zevk vermez. Modern seks katkı maddelerinin sevinçleri!

7.Sakso çekmenin yanlış bir yolu yoktur.

Bunu kafandan hemen çıkarmalısın çünkü merhaba, herkesin farklı zevkleri, tercihleri, beğenileri ve istekleri var, bu da birlikte olduğun her insan için farklı olacağı anlamına geliyor.

My Sex Toy Guide’ın kurucularından PhD, klinik seksolog Rachel Sommer, “Farklı insanlar farklı teknikleri tercih ediyor ve tepkilerini sormadan veya dinlemeden en sevdiklerini bilmenin yolu yok” diyor . Bunu “yanlış” yapmanın tek yolu, size söylediklerinin tam tersini yapıyor olmanızdır – ama yine, bu, rahat olmadığınız bir şey yapmak anlamına geliyorsa, o zaman yapın. sakso nasıl çekilir , nasıl sakso çekilir , sakso nasıl yapılır

8.Partnerinizin sadece penisini değil, egosunu da okşayın.

Güven, bir orgazmın zihinsel ve duygusal birikimi neredeyse gerçek şey kadar sıcaktır. Bu, evet, bu oral sekse bir angarya gibi bakıyorsanız, partnerinizin bu işi sevmediğinizi anlayacağı anlamına gelir. Vitality Wellness Solutions’ın sahibi klinik seksolog Valon Alford, bunun yerine “coşkunuzu gösterin” diyor . “Bu zamanı partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmak için kullanın. Son oyununuz, partnerinizin zevklerinin dünyadaki en önemli şey olduğunu hissetmesidir” diyor. sakso nasıl çekilir , nasıl sakso çekilir , sakso nasıl yapılır

Sakso Nasıl Çekilir? Blow Jobs İncelikleri+2022

9.Sakso işini sadece penisle sınırlamayın.

Vücudunda uyarabileceğin tonlarca zevk noktası var. Partnerinizin testis torbası ve anüsü arasındaki bölge olan perineye aşina olmanızı şiddetle tavsiye ederim . “Son derece hassas çünkü birçok sinir ucuna ev sahipliği yapıyor. Spesifik olarak, pudendal sinir, dış anal sfinkterdeki kasları kontrol eder ve anüs ve penise duyu taşır. Alford, bu alana biraz ilgi göstermek zevki yoğunlaştırabilir” diyor. Oraya baskı uygulamak için dilinizi veya işaret ve orta parmaklarınızı kullanmanızı önerir.

10.Daha derine inmek daha fazla tükürük üreten anekdotsal “hack” bazıları için işe yarayabilir, ancak bunu yapmak için tam anlamıyla beyninizi PANİK MODU’na girmesi için kandırıyorsunuz, bu yüzden herhangi bir baskı hissetmeyin.

Hepimizin, “Daha derine inmeye devam edersen ağzını tıkayacak ve daha fazla tükürük üretecek” diyen bir arkadaşımız var. Hangisi, tamam, ama ağzını tıkamak berbatsa ve ölecekmişsin gibi hissettiriyorsa, sonlar her zaman araçları haklı çıkarmaz, yanomean? Georgia, Atlanta’da bir diş hekimi olan DDS’den Jarrett Manning’e göre , “Vücudun derin boğaza verdiği tepki, yutmayı veya boğulmayı önleyen bir savunma mekanizması olan tıkamaya benzer.” sakso nasıl çekilir , nasıl sakso çekilir , sakso nasıl yapılır

Sakso Nasıl Çekilir? Blow Jobs İncelikleri+2022

Temel olarak, “boğazınızın arkasındaki bu alanlar bu şekilde tetiklendiğinde, uyarı sinirlerinizden beyninizin medulla oblongata’sına gider, bu da beynin diğer bölgelerine yakın bir yerde bulunur ve bu da gözlerinizin yaşarmasına neden olur. ve aşırı tükürük üretin,” Aka, işe yarayabilecek tıbbi bir nedeni var, ancak oraya gitmek için beyninizdeki “PANİK” düğmesine basmak gibi yasalsınız. Lütfen kendinizi asla, devam ederseniz gizli bir sihirli tükürük pınarına çarpacağınızı umarak rahatsız olacağınız noktaya kadar öğürmeye zorlamayın.

11.Devam edin ve bunu sizin için de yapın!

Bir şeylere bir hava katmak, kafa vermeyi daha da sıcak hale getirebilir. Diz çökerken onu tutmak için bir elinizi kullanabilir ve maksimum kontrol için üzerine oturabilir veya onu kullanarak kendinizi göstermek için kendinizi konumlandırabilirsiniz, böylece çifte sözlü ve şov gibi olur. Titreşim yok mu yoksa işi yapmıyorlar mı? Başka bir elin var… kullan onu. sakso nasıl çekilir , nasıl sakso çekilir , sakso nasıl yapılır

Sakso Nasıl Çekilir? Blow Jobs İncelikleri+2022

12.Toplar var ve belki de onları bütün bu şeye dahil etmelisiniz.

Ama önce partnerinizin buna katılıp katılmadığını sormadan yapmayın. Ve sonra bu soruyu şu şekilde takip edin, “Ve toplarınızla nasıl oynamayı seversiniz?” Çünkü onlara sahip olmayanlar, görünüşe göre çok hassas olduklarını bilmiyorlar! Bu yüzden uyarmadan çekip gitmeyin.

13.Penisi yanlışlıkla dişlerinizle ısırıp koparıp partnerinizi sonsuza kadar kısır bırakmayacaksınız. sakso nasıl çekilir , nasıl sakso çekilir , sakso nasıl yapılır

BJ sırasında yanlışlıkla dişlerini kullanan ve eşinin penisini jiletli azı dişleriyle ya da başka bir şeyle derileyen insanlarla ilgili aşırı sayıda korku hikayesi var. Bu bir şey değil. Dişler Büyük Endişe olmamalıdır. Tüm bu hareket başladığında bir şekilde ortadan kaybolmuş gibi hissettirir. Korkmayın, dudaklarınızı biraz daha ön plana çıkartıp dişlerinizi içeride bırakın, yani rahat olun dişler her zaman çarpmaz.

 • 13
  mutlu
  Mutlu
 • 3
  _zg_n
  Üzgün
 • 15
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 8
  be_endim
  Beğendim
 • 3
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 4
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. Hi there! This article couldn’t be written much better!
  Looking through this post reminds me of my previous roommate!
  He continually kept preaching about this. I will forward this post to him.
  Fairly certain he will have a very good read.
  Thank you for sharing!

 2. Currently it seems like WordPress is the top blogging
  platform out there right now. (from what I’ve read) Is that what you’re using on your blog?

 3. Engelsiz bir yol bulursanız, muhtemelen hiçbir yere gitmez. Frank A. Clark

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir