1. Anasayfa
 2. Rüya Tabirleri
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek (Cinsel Rüyalar +2021)

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek (Cinsel Rüyalar +2021)
Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek (Cinsel Rüyalar +2021)
0

Yazı İçeriği

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek (Cinsel Rüyalar +2021) Rüyalarınızın ana karakter olarak sizinle neden buharlı seks sahneleriyle dolu olduğu konusunda kafanız karıştıysa ve hatta belki biraz uyandıysanız, yalnız değilsiniz. rüyada cinsel ilişkiye girmek , rüyada cinsel organ görmek , rüyada erkek cinsel organı görmek

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek (Cinsel Rüyalar +2021)

https://paylascan.com/ruyada-cinsel-iliskiye-girmek-cinsel-anlamlari-2021Seks rüyaları hayatın normal bir parçasıdır. Aslında, hepimizin bir noktada onlara sahip olduğunu söylemek nispeten güvenlidir – bazıları diğerlerinden daha fazla. Partnerinizden başka biriyle cinsel aktivite hakkında rüya görmek de normaldir.

Gördüğümüz cinsel rüyalar bize neler söylüyor? 

Hepimiz rüyalarımızın anlamını bilmek isteriz, özellikle de bizi şaşkına çevirdiklerinde ve uyurken belirli bir temanın neden ortaya çıktığını merak ettiklerinde.

Rüya içeriği genellikle uyanık yaşamınızda olup bitenlerle ilgilidir. Günleriniz stres ve endişe ile dolduğunda, bazı tatsız rüyalar görebilirsiniz. Ancak işler iyi gidiyorsa ve kendinizi tatmin hissediyorsanız, hayalleriniz farklı bir yön alabilir. rüyada cinsel ilişkiye girmek , rüyada cinsel organ görmek , rüyada erkek cinsel organı görmek

Lisanslı bir psikolog ve AASECT sertifikalı seks terapisti Dr. Janet Brito , rüyaların sizin için görünmez olanı ortaya çıkarmanın bir yolu olduğunu açıklıyor. Bir içsel rehberlik sistemi olarak hizmet ederler, size hayatınızı nasıl yaşadığınıza dair yorumlar verirler ve merakla keşfetmeniz için sembolik imgeler ortaya çıkarırlar.

Brito, rüyalarınızdaki semboller ve görüntüler sizi duygularınıza, isteklerinize veya çözmeye çalıştığınız bir şeye bağlar. rüyada cinsel ilişkiye girmek , rüyada cinsel organ görmek , rüyada erkek cinsel organı görmek

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek (Cinsel Rüyalar +2021)

Seks rüyalarının anlamı , cinsel rüyaların anlamları

Seks rüyalarının ardındaki anlamın şifresini çözmek, herkese uyan tek bir süreç değildir. Brito, seks rüyanızı kelimenin tam anlamıyla yorumlama dürtüsüne sahip olsanız da, bir rüyanın özünü yakalamak için sembolik temsile odaklanmanın en iyisi olduğunu söylüyor.

“Rüyalarınızda seks göründüğünde, onu başı, ortası ve sonu olan bir hikayeye bölün ve rüyanızdaki duyguları deneyimlemeye ve rüyanın enerjisinin sizi nereye götürdüğünü merak etmeye odaklanın. rüyanın nasıl sona erdiğini anlatıyor” diye açıklıyor Brito. “Bu, seks rüyanızın uyanık yaşamda yerine getirmenizi sağlamaya çalıştığı duygusal ihtiyacı ortaya çıkaracak” diye ekliyor.

Bu yüzden, patronunuzla asla yapmayı düşünmediğiniz şeyleri yaptığınızı gösteren dün geceki rüyayı çok fazla okumamakta bir sakınca yoktur. “Tabu” sayılabilecek seks rüyaları bile endişelenecek bir şey değildir. Bilinçaltınızın uyanık hayatınız hakkında ne söylediğini görmek için biraz daha derine inmeniz yeterli.

Yine, seks rüyalarının ardındaki anlamı çözmenin tek boyutlu bir süreç olmadığını belirtmek önemlidir. Hepimiz her senaryoya farklı bir anlam yüklüyoruz. Ancak, seks rüyalarında görülen bazı ortak temalar vardır. rüyada cinsel ilişkiye girmek , rüyada cinsel organ görmek , rüyada erkek cinsel organı görmek

1. Bir yabancı veya tanıdık ile seks

Ne önerebilir:

Sadece libidonuz yüksek olabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılamıyor olabilirsiniz.

Bu konuda ne yapmalı:

Bu rüyaya fazla bakma. Bu sadece aktif (veya aşırı aktif) libidonuzla ilgili olabilir. Durum buysa, eşinizle açık iletişim, başlamak için iyi bir yerdir. Nasıl hissettiğinizi ve daha fazla ne istediğinizi bilmelerini sağlayın, ancak aynı şekilde hissetmeyebilecekleri gerçeğine karşı duyarlı olun. rüyada eski sevgiliyle cinsel ilişkiye girmek

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek (Cinsel Rüyalar +2021)

2. Eski sevgiliyle tekrar eden seks rüyaları

Ne önerebilir:

Bu rüyaları ne sıklıkta gördüğünüze ve eski sevgilinizden ne kadar süredir ayrı kaldığınıza bağlı olarak, yeni bir ortağa alışmaktan, eski sevgiliyle ilgili çözülmemiş kedere kadar her şey olabilir.

Bu konuda ne yapmalı:

Bir ayrılıktan yeni çıktıysanız, yeni bir partnerle seks yapmaya alışmak için kendinize zaman tanıyın. Bununla birlikte, ayrılığınızın üzerinden birkaç ay, hatta yıllar geçtiyse ve hala aynı eski sevgiliyle tekrarlayan seks rüyalarınız varsa, bu ilişkiyle ilgili bazı keder sorunları veya mevcut ilişkinizde tatmin edilmemiş hissetmeniz için bir profesyonelle çalışmanın zamanı gelmiş olabilir.

3. BDSM ile ilgili seks rüyaları

Ne önerebilir:

BDSM, esaret, disiplin, sadizm ve mazoşizm anlamına gelir. Bir Beverly Hills ailesi ve ilişki psikoterapisti olan Dr. Fran Walfish , “Bu rüya, baskıcı bir anne veya babanız olduğu anlamına gelebilir ve bir aşk nesnesi (kişisi) tarafından bağlanma ve üstesinden gelinme fikriyle tanıdık bir şekilde heyecanlandığınız anlamına gelebilir,” diye açıklıyor Beverly Hills ailesi ve ilişki psikoterapisti. . Diğer olası yorumlar, kontrol etme arzusunu veya başkalarının inisiyatif almasını dilemeyi içerir. rüyada cinsel ilişkiye girmek , rüyada cinsel organ görmek , rüyada erkek cinsel organı görmek

Bu konuda ne yapmalı: 

Walfish, “Bunda sapkın, yanlış veya doğal olmayan hiçbir şey yok – cinsel deneyimlerimiz kişisel ve özeldir” diye açıklıyor.

Partnerlerden biri BDSM veya oyuncak denemek istediğinde, ancak diğer partner ilgilenmiyorsa, partnerinize tam olarak ne denemek istediğinizi nazikçe söylemesini söyler. Partneriniz olarak onlardan tamamen memnun olduğunuzdan emin olun ve partnerinizin hoşuna gidecek bir şey deneyerek bu iyiliği değiştirmeyi teklif edin.

4. Oral seks rüyası

Ne önerebilir:

Bu rüya, oral seksin iğrenç ve istenmeyen olduğuna dair doğrudan veya gizli mesajlarla büyütüldüğünüz anlamına gelebilir, ancak gizlice bunu arzuluyorsunuz.

Bu konuda ne yapmalı:

Walfish, “Bu insanların bazıları oral seks yapmayı sevse de, birçok insan oral seks yapmaktan hoşlanmaz” diyor. Bu nedenle, isteksizliğin nedenini ve onu daha rahat hale getirmek için yapılabilecek bir şey olup olmadığını araştırmak için siz ve eşiniz arasında açık bir tartışmayı teşvik etmek en iyisidir. rüyada cinsel ilişkiye girmek , rüyada cinsel organ görmek , rüyada erkek cinsel organı görmek

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek (Cinsel Rüyalar +2021)

5. Bir öğrenci veya öğretmenle seks rüyası

Ne önerebilir:

Bu rüya, örneğin, onları sürekli ilgiden mahrum bırakan çekici, narsist bir babası olan bir kişinin bir göstergesi olabilir. Bir otorite figürü tarafından tamamen sevilmenin her şeyi kapsayan hissini hayal ederler.

Bu konuda ne yapmalı:

Bu rüyayı bir otorite figürünün dikkatini çektiğiniz için görüyorsanız, Walfish gerçekten kim tarafından sevilmek istediğinizi anlamak için biraz zaman ayırmanızı söylüyor. rüyada cinsel ilişkiye girmek , rüyada cinsel organ görmek , rüyada erkek cinsel organı görmek

“Bu kişiyle olan ilişkinize ve bu konuda hâlâ bir anlaşmazlık yaşayıp yaşamadığınıza bağlı olarak, bunu sadece yazabilirsiniz ya da bir profesyonelle duygularınız üzerinde çalışmaya karar verebilirsiniz” diye ekliyor.

Ne önerebilir:

İnsanların cansız bir nesneyi görmenin görsel uyarılmasıyla uyarılması ve cinsel olarak açılması nadir değildir.

Örneğin Walfish, bir küvet musluğunun şeklinin erkek penisine benzeyebileceğine veya çıplak bir vücut heykelinin büyük bir tahrik olabileceğine dikkat çekiyor. “Birçok insan görsel görüntüyü zihinlerinin önünde tutar ve daha sonra cansız nesneyle yaratıcı hayali bir seks skecine mastürbasyon yapar” diye açıklıyor. rüyada eski sevgiliyle cinsel ilişkiye girmek

Bu konuda ne yapmalı:

Bunda sapkın, yanlış veya doğal olmayan bir şey yoktur. Walfish, size veya süreçteki başka bir kişiye zarar vermediği sürece, sadece onunla gitmenizi söylüyor.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek (Cinsel Rüyalar +2021)

7. Kirli konuşma içeren seks rüyaları

Ne önerebilir:

Walfish, bu rüyanın uygun, düğmeli bir kişinin gitmesine izin vermek ve kendi cildinde daha rahat hissetmek istediği anlamına gelebileceğini söylüyor. Bilinçaltında kendi yargılarından ve başkalarının onları nasıl gördüğüyle meşgul olmaktan kurtulmak isteyebilirler. rüyada cinsel ilişkiye girmek , rüyada cinsel organ görmek , rüyada erkek cinsel organı görmek

Bu konuda ne yapmalı:

Walfish, “Ya bu rüyayı bırakabilir ve onu bir hiç olarak yazabilirsiniz ya da partnerinizle kirli konuşmaları keşfetmenin bir yolu olarak kullanabilirsiniz” diyor. Bununla birlikte, eşiniz bunu nahoş buluyorsa veya olumsuz bir damgalama varsa, kirli konuşmanın potansiyel olarak riskli olduğuna dikkat çekiyor.

Bu nedenle iletişim, her zaman olduğu gibi, eşinizin hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler hakkında daha fazla bilgi edinmenin anahtarıdır.

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir