1. Anasayfa
 2. Cinsel Yaşam

Roleplay Ne Demek? Roleplay Nedir +2022!

Roleplay Ne Demek? Roleplay Nedir +2022!
Roleplay Ne Demek? Roleplay Nedir +2022!
0

Yazı İçeriği

Roleplay Ne Demek? Roleplay Nedir +2022! Hiç başka biri olarak rol yapmak istediniz mi? Sadece FML-zaten zengin-ve-ünlü-olabilir miyim tarzında da değil. Cinsel fantezilerinizden bahsediyoruz , kendinizi  okuduğunuz erotik kurgunun ya da izlediğiniz pornonun tam ortasında hayal ettiğiniz o gizli anlardan. roleplay ne demek , roleplay nedir , role play ne demek

Roleplay Ne Demek? Roleplay Nedir +2022!

Her türlü seksle ilgili veya garip rol oynama tek bir yerden başlar – hayal gücünüz. Ancak herhangi bir şey yapmadan önce, partnerinizle/partnerlerinizle beklentileriniz, sınırlarınız, güvenli kelimeler hakkında uygun bir sohbet yapmanız önemlidir . Yalnızca güvendiğiniz ve açık ve dürüst bir şekilde iletişim kurabileceğiniz bir ortakla/partnerlerle rol oynayın. Yani, çocukken yaptığınız tüm o giydirme oyunları veya süper kahraman rolü yapma, şimdi yapabileceklerinizin masum versiyonuydu. Ayrıntılı olun veya basit tutun – her şey sizi  heyecanlandıran şeyi yapmakla ilgili. roleplay ne demek , roleplay nedir , role play ne demek

Roleplay nasıl yapılır?

1. Fantezilerinizi Düşünün

Kafanda seni ne tahrik ediyor? Üniversitedeyken sahip olduğun seksi öğretmen mi? Belki de sadece bir havluyla kaplı olduğunuzda masaj terapistinizin işleri biraz daha ileri götürmesini dilersiniz. Erotik kurgu okudunuz ve bir vampir ya da Viking olmayı dilediniz mi?

Rol yapma oyununda sadece hayal gücünüzle sınırlısınız. Sadece arzuladığınız biriyle ilk buluşmanın heyecanı olsa bile, sizi heyecanlandıran herhangi bir senaryo düşünün. Kirli düşünceleriniz, tüm rol yapma oyunlarınız için seksi ilham kaynağıdır.

Roleplay Ne Demek? Roleplay Nedir +2022!

2. Fantezileriniz hakkında konuşun

Bir barda tanışıyormuş gibi yapmak gibi, partnerinize uygulayabileceğiniz bazı rol yapma fantezileri. Diğerlerinin biraz hazırlığa ihtiyacı var. Bir var ise sapıkça deri, kamçı sahip rol oynama fantezi ve denizkızı (değil endişe yok – orada seksi bir kostüm bunun için) … iyi, ortağını vermek gerek gidiyoruz erken kafaları- yukarı.

“Hayal kurmadan duramıyorum…” ile basit bir şekilde başlayın. Ardından, eşinizin ilgisini ölçün. Biraz canlanırlarsa veya sizinle fanteziye girerlerse, onu bir sonraki seviyeye taşıyın. “Sen mahkum olabilir misin, ben de gardiyan olayım?” gibi bir şey söyle. ya da fanteziniz ne olursa olsun. roleplay ne demek , roleplay nedir , role play ne demek

3. Sapıkça yap ya da yapma

Bazı rol yapma fantezileri doğası gereği güçle ilgilidir – öğretmen ve öğrenci veya memur ve suçlu. Birinizin diğeri üzerinde gücü var ve diğerinizle “yoluna sahip olabilirsiniz”. Biraz ciddiyet ve yoğunluk olmadan, daha eğlenceli bir şekilde garip bir güç alışverişi dinamiğini keşfetmenin harika bir yolu .

Ancak, tüm rol yapma senaryoları bu şekilde olmak zorunda değildir. Partnerinizi bir bardan alıyormuş gibi davranmak ya da bir randevudaymış gibi davranmak, kendinizi güvenli bir şekilde düşünmediğiniz biri olmanızı sağlar – agresif, cesur, açıkça cinsel -.

4. Yavaştan başla

Birçok insan için rol yapma oyunu biraz aptalca gelebilir. “Rol yapma” fikri sizi tahrik etse bile, kendinizi garip veya rahatsız hissedebilirsiniz. Küçük ve yavaş başlayın.

Roleplay Ne Demek? Roleplay Nedir +2022!

İlk önce partnerinizle fanteziniz hakkında seks yapmayı deneyin . Bu şekilde, diğer kişiye bakmadan veya yüksek sesle bir şey söylemeden oynayabilir ve yaratıcı olabilirsiniz. Bazı insanlar için, ihtiyaç duyabileceğiniz veya isteyebileceğiniz tüm rol oyunu budur. Diğerleri için, bir kez yazmaya alıştığınızda, bir rol yapma sahnesinde “satırlarınızı” söylemek çok daha kolay olacaktır. roleplay ne demek , roleplay nedir , role play ne demek

5. Giyin ya da giyinme sana kalmış

Hayal gücü güçlü bir şeydir, bu nedenle rol yapma kostümleri bir gereklilik değildir. Peruk , şapka ve kostümlerle paranız yoksa veya ilgilenmiyorsanız , devam edin ve atlayın. Ama giyinmek “karakter”e girmenize yardımcı oluyorsa, bunun için gidin. Neye gideceğinizden emin değilseniz, her zaman klasik Fransız hizmetçi , hemşire ve sekreter vardır . Ve ayrıca birçok büyük beden seçeneği .

Seksi kostümleri yetişkin mağazalarından veya kostüm mağazalarından çevrimiçi olarak satın alabilir veya karakteriniz için mükemmel kıyafeti bir araya getirmek için gardırobunuzda bulunanları kullanabilirsiniz. Giyinmek gerekli değildir, ancak sahnenizi kesinlikle daha gerçekçi hissettirebilir. Aynı zamanda çok eğlenceli olabilir.

6. Ne demelisin?

Rol oyununuzun ilk birkaç “satırı” garip veya saçma gelebilir – sorun değil. Bu yeni bir oyun ve kimse sizden başlangıçta mükemmel olmanızı beklemiyor. İlk başta gülmek ve uğraşmak sorun değil. Siz veya eşiniz için güçlü bir fanteziyse, kelimeler gelecek ve ardından birbirinizin liderliğini takip edebilirsiniz.

Fantezinizin nasıl bitmesini istediğinizi tam olarak biliyor olabilirsiniz. Bunu yaparsanız, eşinize de haber vermelisiniz. Ancak ne olduğuna şaşırmak isteyebilirsiniz, bu durumda karakterinizin ne söyleyeceğini veya ne söylemesini istediğinizi hayal edin ve devam edin. İyi bir iş yapıp yapmadığınızı size söyleyecek hiçbir tiyatro eleştirmeni olmayacak. Sahneyi çıplak, terli ve memnun bir şekilde bitirirseniz, iyi bir performans sergilediniz!

Roleplay Ne Demek? Roleplay Nedir +2022!

Yatak odasında ( veya barda, otelde veya başka herhangi bir yerde) rol yapma oyunu, en seksi fantezilerinizi paylaşmak, yeni şeyler denemek ve tuhaflıklarınızı keşfetmek için harika bir çıkış noktası olabilir. Ayrıca kahkaha ve sekse yol açan çok eğlenceli olabilir, ki bu asla kötü bir kombinasyon değildir! roleplay ne demek , roleplay nedir , role play ne demek

Önemli olan partnerinize karşı açık olmak ve hayal gücünüzün yol göstermesine izin vermektir. Aptal olmaya ve hata yapmaya istekli olun – bunun eğlenceli olması gerekiyor! Ve karaktere bürünmede ve engellemelerinizi bırakmada daha iyi hale geldikçe, fantezilerinizin sizi nereye götürdüğüne şaşırabilirsiniz.

 

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir