Paylaşcan.com - Sosyal İçerik Platformu
Bildirimler
 • Bildiriminiz bulunmamaktadır.
 1. Anasayfa
 2. Eğlence
Trendlerdeki Yazı

Melek Sayıları Ne Anlama Geliyor? Melek ve Sayılar +2022

Melek Sayıları Ne Anlama Geliyor? Melek ve Sayılar +2022
Melek Sayıları Ne Anlama Geliyor? Melek ve Sayılar +2022
1

Yazı İçeriği

Melek Sayıları Ne Anlama Geliyor? Melek ve Sayılar +2022 Gerçekten hoşlandığın biriyle tanıştığın bir partide harika bir geceden eve yürüyorsun. Onları ve kıvılcımdan ne gelebileceğini düşünüyorsun. Düşüncelerinizin ortasında, 111 sayılarıyla başlayan bir plaka görüyorsunuz . Gözlerin genişletmek ve bu yerde okumadım çünkü kalbin küçük sıçrama yinelenen sayılar “işareti” dir ? Ne anlama geliyor?! Bu, senin ve bu tatlının “olmanız gerektiği” mesajı mı? melek sayıları , melek ve sayılar , melek ramları

Melek Sayıları Ne Anlama Geliyor? Melek ve Sayılar +2022

111

Bu melek sayısının güçlü bir enerji imzası vardır. Saate 1:11’de bakarsanız veya bir barista latteniz için size 1,11 dolar bozdurursa, melekler size hayallerinizi gerçekleştirmek için harika bir an olduğunu söylüyorlar . melek sayıları , melek ve sayılar , melek ramları

MELEK SAYISI NEDİR?

Bir konuda haklısın. (1234) gibi önemli bir sıralamada bulunmasını tekrarlanması sayılar (111 gibi) ya da sayılar yapmak ortalama bir şey ve onlar olarak anılacaktır konum “melek numaraları.”

MELEK SAYILARINI NASIL GÖRÜYORSUNUZ?

Ne zaman önemli bir anda (örneğin önemli bir soru sorarken, bir şey hakkında çıldırırken veya bir işaret isterken) bir melek numarası gördüğünüzde, bir meleğin size göz kırpıp bir öpücük bıraktığından emin olabilirsiniz. Numaraları her yerde görebilirsiniz; plakada, ev numarasında, hatta sabah buzlu kahvenizin fişinde bile.

MELEK SAYILARI NE ANLAMA GELİYOR?

Melek sayıları doğru yolda olduğunuzun ilahi bir işaretidir (ne derseniz deyin – Tanrı, bir kaynak, yüksek benliğiniz, evren vb.). Bunlar, hayatınızda meydana gelen her şeyin olması gerektiğini ve yeni bir başlangıca yakın olduğunuzu doğrulayan kozmik bir dürtüdür.

Partiden size ve bu tatlı kıza geri dönmek gerekirse, plakadaki 111, savunmasız olmak ve aşk için ortaya çıkmak konusunda doğru yolda olduğunuzun bir işaretidir. Sanki evren sizi devam etmeniz için dürtüyor ve desteklendiğinizi söylüyor.

Farklı bir sayı görmüş olsaydınız, mesaj farklı olabilirdi çünkü anlam içeren tekrarın yanı sıra, tek tek sayıların hepsinin de kendi anlamı vardır. İçeri girelim:

Melek Sayıları Ne Anlama Geliyor? Melek ve Sayılar +2022

1. Bir sayısının anlamı

1’leri tekrarlamak ilahi desteğin bir işaretidir. Yaşamın ve kendini gerçekleştirmenin yeni bir aşamasına geçiyorsunuz. Kendinize ve rehberlerinize güvenmeniz çok önemlidir.

2. İki sayısının anlamı

2’leri yakalamak, bir tür bir araya gelmenin simgesidir – yeniden birleşme veya yeni bir birliktelik gibi. 2’leri görmek, kendinizi sevgiye ve yoldaşlığa daha derinden açmanız için bir mesajdır.

3. Üç sayısının anlamı

3’leri tekrarlamak kendinize, sihrinize ve bilgeliğinize güvenmenin bir işaretidir. Güçlü durmanız ve kendiniz ve hayatınız için ne istediğiniz konusunda net olmanız için bir mesajdır.

4. Dört sayısının anlamı

4 sayısını görmek, kendinizi topraklamanız gereken bir işarettir. Temelinizi netleştirmek için destek alıyorsunuz. Bu, tamamlama ve denge zamanıdır.

5. Beş sayısının anlamı

5’leri tekrarlamak, dönüşümün bir sembolüdür. Dramatik değişiklikler geçiriyorsunuz veya geçmek üzeresiniz ve kaosu kucaklamanız isteniyor.

6. Altı sayısının anlamı

Şimdi, 6’ların kötülükle ilişkilendirilme konusunda zorlu bir itibarı var (düşün 666), ancak bu sayının umurunda değil (Joan Jett ve Kara Yüreklerin “ Kötü İtibar ” dan bahsedelim ). Cevaplar için çok fazla dışınıza baktığınızda 6 rakamı görünecektir. Bu, içine girmeniz gereken bir mesajdır. Temellere geri dönün ve nefes alın.

7. Yedi sayısının anlamı

7’leri görmek (kulağa harika bir indie grubu adı gibi geliyor), manevi ve ezoterik olanı daha derine inmek için ilahi mesajınızdır. Bu sayı, ruhsal oyununuzu hızlandırmanın bir işaretidir.

Melek Sayıları Ne Anlama Geliyor? Melek ve Sayılar +2022
3d illustration of an Angels in heaven land,Mixed media for book illustration or book cover

8. Sekiz sayısının anlamı

Sırada, hayatınızdaki büyük bir döngü sona erdiğinde ortaya çıkan 8’ler ağır vuruşlardır. Bırakma, teslim olma ve sürece güvenme zamanının geldiği anlamına gelir.

9. Dokuz sayısının anlamı

Tek hanelerin sonuncusu olan 9, seviye atladığınızın ve buna göre hareket etmeniz gerektiğinin bir işaretidir. 9’lar çaldığında, zihninizi genişletmek için desteklendiğinizi bilerek öğrenmeye ve öğretmeye dönme zamanı.

10. On sayısının anlamı

Olarak numeroloji , sen 10s yıkmak, böylece birbirine basamak eklemek 1 (1 = 0 + 1 için). Ancak 10’lar ekstra büyük bir anlaşma. Bu, ustalık ve tamamlama sayısıdır. Nerede olduğun, ne yaptığın ve nasıl yaptığın konusunda kafandaki çiviyi vurdun ve bir sonraki seviye ufukta.

11. On bir sayısının anlamı

Evet, biliyorsunuz 11:11 “şanslı”dır—11 muhtemelen en iyi bilinen melek sayısıdır çünkü aynı sayının çift haneleri “ana sayılar” olarak görülür. 11’i görmek, 10’un çentik attığını görmek gibidir. Bu, yeni ruhsal yüksekliklere yükselişin bir işaretidir.

BİR MELEK NUMARASI GÖRDÜĞÜNÜZDE NE YAPMALISINIZ?

Herhangi bir melek rakamı gördüğünüzde, onu doğru yolda olduğunuzun bir destek ve onaylama işareti olarak kabul edebilirsiniz. Melek sayıları ilahi olanla ilişkimizi doğrular – birilerinin veya bir şeyin her zaman dinlediğinin güvencesidir. melek sayıları , melek ve sayılar , melek ramları

Bu yüzden bir dahaki sefere bir melek numarası gördüğünüzde, nefes alın ve sonra küçük bir baş sallama veya şükran duası verin! Asla yalnız olmadığınızı ve evrenin ilahi gizeminin her zaman arkanızda olduğunu hatırlatmasına izin verin.

 • 2
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. An impressive share! I have just forwarded this onto a co-worker
  who had been conducting a little homework on this. And he actually ordered me
  breakfast due to the fact that I discovered it for him…

  lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!!
  But yeah, thanx for spending the time to talk about this topic here on your website.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir