1. Anasayfa
 2. Eğitim ve Kariyer
Trendlerdeki Yazı

Filipinli Bakıcılar Hakkında Detaylı Bilgiler!

Filipinli Bakıcılar Hakkında Detaylı Bilgiler!
Filipinli Bakıcılar Hakkında Detaylı Bilgiler!
0

Yazı İçeriği

Filipinli Bakıcılar Hakkında Detaylı Bilgiler

Filipinli bakıcılar güçlü iletişim becerisine sahip, düzenli, saygılı ve ebeveynlerin yönergeleri doğrultusunda itinayla hareket edebilen çalışanlardır. Bu sayede Filipinliler uzun yıllardır bebek bakımı, çocuk bakımı ve ev hizmetleri alanlarında son derece iyi performans sergiler ve aileler tarafından yoğun talep görmektedirler. Filipinli bakıcı ile çalışan ailelerin önemli bir çoğunluğunun yardımcılarından memnun kaldıkları bilinmektedir.

Filipinli Bakıcılar Hakkında Detaylı Bilgiler!

Son dönemde ülkemizde de Filipinli bakıcı arıyorum talebinde bulunan ebeveynlerin sayısı da oldukça artmaktadır. Bu talebin artmasının yukarıda belirttiğimiz etkenlerden farklı olarak en önemli sebeplerinden biri de Filipinli bakıcıların iyi derecede Ingilizce bilmeleri ve çocukların yabancı dil gelişimine katkı sağlayabilmeleridir. Filipinlilerin resmi dilleri Filipince ve İngilizce’dir. Bu sebeple Filipinli dadıların hepsi iyi seviyede İngilizce konuşabilirler. Günümüzde birçok bilimsel araştırma da çocuğa yabancı dil öğretmek için en verimli cağın erken çocukluk dönemi olduğunu doğrular. Bu sebeple birçok ebeveyn çocukları için Filipinli bebek bakıcısı tercih etmektedir.

Evinizde nazik, ölçülü bir disipline sahip, güler yüzlü, düzenli, pratik, sevecen bir yabancı bakıcı ile çalışmak istiyorsanız güvenilir bir danışmanlık firmasına başvurmanız gerekir. Hizmet aldığınız danışmanlık firmasından Filipinli bakıcı ücretleri ve diğer konularda bilgi alabilir, aradığınız özelliklere sahip bir Filipinli bakıcı bulunması için çalışma yapılmasını talep edebilirsiniz. Bu noktada Filipinli çocuk bakıcısı ile çalışırken kendisinden beklediğiniz tüm görev ve sorumlulukları net olarak ifade etmeniz daha sonraki süreçte çıkabilecek olası sorunları ciddi ölçüde azaltacaktır. Filipinli bebek bakıcısı ile yapacağınız görüşmelerde önceden belirtmediğiniz bir talebi sonrasında belirtmeniz durumunda sorun yaşamanız olasıdır.

Bebeğinize, çocuğunuza iyi bir Filipinli bakıcı arayışındasınız ve bu durumda fazla zamanınız yoksa dahi bu seçimi aceleye getirmeden en doğru bakıcıyı bulmaya odaklanmalısınız. Özellikle günümüzde çalışan annelerin artması sonrasında annelerin doğum sonrası işe dönüş kaygısı bu süreci aceleye getirmelerine sebebiyet verebilmektedir. Unutmamalısınız ki bakıcıların sıklıkla değişmesi çocuğunuzu olumsuz yönde etkileyecek ve sizi de yoracak bir durumdur. Bu sebeple Filipinli bakıcı arayışınızı mümkün olduğunca erken ve geniş bir vakitte başlatmanız olumlu olacaktır. Filipinli bakıcı ve yardımcı arama sürecinizde tecrübe sahibi iyi bir firmanın yardımıyla fazla zaman ve efor kaybetmeden aradığınız bakıcıya ulaşabilirsiniz. İstanbul ve diğer tüm şehirler için Filipinli bakıcı nasıl bulunur diyorsanız bizlere 05312120033 veya 05312120333 iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Filipinli Bakıcı Fiyatları

Filipinli bakıcı maaşları Türkiye’de ortalama olarak 900 ila 1100 dolar aralığındadır. Filipinli bakıcıların talep ettikleri maaş işin tanımına, bakıcının tecrübe özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Filipinler’den bakıcı getirmek isteyen ebeveynlerimiz için ise standart olarak belirlenmiş maaş 800 dolardır. Bakıcım Gelsin olarak sizlere en doğru Filipinli bakıcı adayını en kısa sürede yönlendirebilmek adına hizmet vermekteyiz.

Filipinli Bakıcılar Hakkında Detaylı Bilgiler!

Filipinli Bakıcıların Özellikleri Nelerdir?

Filipinli bakıcılar tüm dünyada uzun yıllardan beri bebek ve çocuk bakıcılığı alanında hizmet vermektedirler. Filipinli bebek bakıcıları iyi seviyede öz bakım bilgi ve becerisine sahip olmaları ile bilinmektedirler. Filipinli çocuk bakıcısı arıyorum diyorsanız Filipinli bakıcıların yüksek iletişim becerisine sahip, sadık, ebeveynlerin yönergelerine birebir uyabilen profiller olduğunu bilmelisiniz. Filipinli bebek bakıcıları aynı zamanda iyi seviyede İngilizce konuşabildikleri için bebeğinize erken dönemde yabancı dil öğretebilecek, çocuğunuz ile hem oyun oynayıp aktiviteler yaparak hem de İngilizce öğrenmesini sağlayabilmektedirler. Filipinli çocuk bakıcıları enerjik, güleryüzlü, sevecen ve pratik olmaları dolayısıyla diğer uyruklardaki bakıcılara göre öne çıkmaktadırlar. Filipinli çocuk bakıcısı arıyorum diyorsanız Bakıcım Gelsin olarak bizimle iletişim numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Filipinli Bakıcının Yabancı Dil Bilgisi Nedir?

Filipinli bakıcılar iyi seviyede İngilizce konuşabilmektedirler. Filipinler’in resmi dili Filipince, ikinci dil ise İngilizce’dir. Uzun yıllardır bebek ve çocuk bakıcılığı alanında hizmet veren Filipinli bakıcılar erken çocukluk döneminde çocuklara İngilizce öğretebildikleri için de tercih edilmektedirler. Özellikle bebek veya çocuğunuzun yabancı dil gelişimine katkı sağlamak isteyen ebeveynler iyi seviyede İngilizce bilmeleri dolayısıyla Filipinli çocuk bakıcısı ile çalışmak istemektedirler. Filipinli bebek bakıcısı arıyorum diyen ebeveynlerin neredeyse tamamı Filipinli bakıcıların öz bakım ve iletişim becerilerinin yanında İngilizce konuşabiliyor olmalarından dolayı da Filipinli bakıcı ile çalışmayı tercih etmektedirler. Filipinli bebek bakıcısı veya Filipinli çocuk bakıcısı arıyorum diyorsanız bizler ile iletişime geçebilir ve geniş portföyümüz içerisinden aradığınız kriterlerdeki Filipinli bakıcıya hızlıca ulaşabilirsiniz.

Filipinli Bakıcılar Yatılı Kalabilir mi?

Filipinli bakıcılar hem gündüzlü hem de yatılı olarak hizmet verebilmektedirler. Tamamıyla tercihiniz doğrultusunda belirlediğiniz saatler aralığında her gün gündüzlü olarak hizmet verebildikleri gibi evinizde kalabilecek şekilde yatılı olarak da bir Filipinli bakıcı ile çalışabilirsiniz. Gündüzlü olarak çalışan Filipinli bebek bakıcıları sabah saatinde gelip gün içerisinde çocuk bakımı ve ev işinde destek sağlar ve akşam belirlediğiniz saatte evinizden ayrılırlar. Yatılı olarak çalışacağınız Filipinli çocuk bakıcıları ise evinizde kalarak yine belirlediğiniz saat aralıklarında hizmet vermektedirler. Yatılı Filipinli bakıcı arayışınız varsa bilmeniz gereken en önemli noktalardan biri tüm bakıcıların haftada 24 saat süre boyunca izin kullanmak istemeleridir. Yine Filipinli bakıcınız ile birlikte belirleyeceğiniz gün bakıcınızın izin günü olarak belirlenebilmektedir. Gündüzlü olarak çalışan Filipinli bakıcılar ise tamamıyla talebiniz doğrultusunda haftanın 5 veya 6 günü hizmet verebilmektedirler. Yatılı Filipinli bakıcı veya gündüzlü Filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız bizimle irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilir ve aradığınız kriterlerdeki Filipinli bakıcıya en kısa sürede ulaşmak üzere hizmet alabilirsiniz.

Filipinli Bakıcılar ile Kültür Farklılığı Yaşanır mı?

Filipinli bakıcılar Asya Kültürü’nden gelmektedirler. Filipinler’de doğup büyürler ve genellikle belirli bir yaştan sonra farklı ülkelerde bebek bakıcısı veya çocuk bakıcısı olarak çalışmak üzere Filipinler’den ayrılırlar. Filipinli bakıcılar Türkiye’de tecrübeli veya Türkiye’de henüz tecrübesi bulunmayan yani Filipinler’den ilk kez Türkiye’ye gelecek profiller olarak ikiye ayrılırlar. Daha önce Türkiye’de bakıcılık tecrübesi olan Filipinli bakıcının mutlaka Türk kültürüne aşina olması beklenir. Türk aile yapısına uygun hareket edebilirler. Daha önce Türkiye’de çalışmamış ve Filipinler’den sizin için gelecek olan Filipinli bakıcı adayları ise kültür farklılığını en aza indirmek adına Türkiye’ye geldikten sonraki 2-3 günlük süreçte tarafımızca eğitime tabi olurlar. Ek olarak Filipinli bakıcılar hızlı adaptasyonları, güçlü iletişim becerileri ve yönergelere olan kolay uyumları ile bilinirler. Bu özellikleri burada hiçbir tecrübesi olmasa dahi Filipinli bakıcınızın hızlıca size ve kültürünüze uyum sağlayabilmelerini kolaylaştırmaktadır. Filipinli bakıcılar ile çalıştığınız süre zarfında kültür farkından doğacak sorunlar diğer bakıcı profillerine oranla daha az olacaktır. Filipinli bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız Bakıcım Gelsin olarak bizlere 05312120033 veya 05312120333 numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Neden Filipinli Bakıcı Tercih Etmeliyiz?

Filipinli bakıcılar sadık, güleryüzlü, sevecen, yüksek iletişim becerisine sahip ve pratik olmaları dolayısıyla uzun yıllardır tüm dünyada bebek bakıcısı veya çocuk bakıcısı arayan ebeveynler için öncelikli tercih sebebi olmaktadırlar. Filipinli bebek bakıcıları hızlı uyum sağlayabilmeleri ve ebeveynlerin yönergeleri doğrultusunda hareket edebilmeleri dolayısıyla bebeğin ve ebeveynlerin bakıcı dönemine alışma sürecini kolaylaştırmaktadır. Karakteristik özelliklerine ek olarak Filipinli bakıcılar tecrübeli olmaları sebebiyle bebek veya çocuk bakımındaki becerileri ile de öne çıkmaktadırlar. İyi seviyede yabancı dil konuşuyor olmaları dolayısıyla da ebeveynler tarafından tercih edilirler.

Filipinli Bakıcı İle Anlaşma Koşulları Nasıl Olmalıdır?

Filipinli bebek bakıcısı ile çalışmak isteyen tüm ebeveynlerin öncelikle bakıcıdan bekledikleri görev ve sorumlulukları net olarak belirlemeleri önemlidir. Ebeveynler bu süreçte bebek veya çocuklarının bakımında önceliklerinin neler olduğuna da karar vermelidirler. Filipinli bakıcı ile yapacağınız görüşmelerde bakıcı adayınızın özellikleri, eğitimi ve daha önceki tecrübeleri ile ilgili sorularınızı yöneltmeniz oldukça önemlidir. Beklediğiniz tüm yanıtları aldıktan sonra ise Filipinli bakıcı adayınızdan beklediğiniz görevlerin neler olduğunu net bir şekilde ifade etmeniz olumlu olacaktır. Böylelikle Filipinli bakıcınız işe başladıktan sonra oluşması muhtemel sorunları en başında ortadan kaldırmış olabilirsiniz. Filipinli çocuk bakıcısı ile anlaşma sağlamadan önce tüm detayları görüşmelisiniz. Hem sizin hem de Filipinli bakıcı adayınızın uygunluk vermesi noktasında artık çalışmaya başlayabilirsiniz. Bizler de bu süreçte geniş Filipinli bakıcı portföyümüz ile sizlere uygun adayları hızlıca sunarak aradığınız kriterde Filipinli bakıcıya ulaşmanızı ve anlaşmaya varmanızı sağlamak üzere titizlikle çalışmaktayız. Filipinli çocuk bakıcısı arıyorum diyorsanız bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve ihtiyacınız doğrultusunda bir portföy çalışması yapmamız adına talepte bulunabilirsiniz. Bakıcım Gelsin olarak en kısa sürede en doğru Filipinli bakıcıya ulaşmanız için özveri ile çalışıyoruz.

 • 1
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir