1. Anasayfa
 2. Cinsel Yaşam

Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir [+2021!]

Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir [+2021!]
Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir [+2021![
1

Yazı İçeriği

Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir +2021! Erkekler kadının vajinasının şekline pek takılmazlar. Genellikle sıcak, dar ve sulu bir vajina onlar için idealdir. Ama genellikle kadınlar bu durumu kendilerine sorun haline getirirler. Acaba erkekler nasıl vajina sever? gibi düşüncelerle kendi vajina şekillerini başka vajinalarla karşılaştırırlar. Ama inanın ki vajina görüntüsüne takılan erkek sayısı milyonda birdir…  erkekler hangi vajinayı beğenir, erkekler nasıl vajina sever, ideal vajina

Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir [+2021![

Erkekler hangi vajinayı beğenir? İşte 13 erkeğin beğendiği vajinayı tarif ettiği yazımız…

1. BİR ATI BOĞULACAK KADAR GÜÇLÜ

“Mükemmel vajina, mükemmel bir el sıkışma gibidir; tutuş güçlü ve sağlam olmalıdır. Mükemmel bir vajina, fıçı kasları bir atı boğabilecek kadar güçlü olan bir vajinadır. Vajinal kasları üzerinde çok fazla kontrolü olan bir kadından daha iyi bir his yoktur dünyada, sanki sikinden gerçeği çıkarmaya çalışıyormuş gibi geliyor.” erkekler hangi vajinayı beğenir, erkekler nasıl vajina sever, ideal vajina

2. KÜÇÜK BİR KAĞIT YARIMI

“Görsel olarak, küçük bir kağıt yarığı gibi görünmesini seviyorum. Neredeyse hiç labia izi yok ve BB peleti büyüklüğünde bir klitoris. Tamam, yana çevrilmiş kirpikler olmadan kapalı bir göz kapağı hayal edin. Benim için dev bir fil kulaklı labia ve başparmak büyüklüğünde klitoris yok, lütfen!”

3. O KADAR GÜÇLÜ OLDUĞUNDA KARIŞIYOR

“Çok sıkı olan türden, sen onu içeri sokmaya çalışırken biraz gözlerini kısıyor. Cidden, benim için seksin en iyi yanı, onu elde etmek için çok uğraştığın ilk birkaç saniye, bir somun Fransız ekmeğini bir anahtar deliğinden sıkmaya çalışıyorsun.”

Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir [+2021![

4. SLİMSİZ OLMADAN KAYGAN

“Bir vajinayı iyi yapan şey viskozitesinin kalitesi, kayganlığının dokusudur. Bir anlamı varsa, sümüksü olmadan kaygan olmasını seviyorum. Büyük, kıllı, sarkık ve kokulu olabilir, ancak doğal kayganlaştırıcısı ıslak ipek gibiyse mükemmel bir vajinadır.”

5. VAJİNALARIN PAPASI

“Bir nevi Kutsal Kase arayışı gibi, değil mi? Demek istediğim, tüm vajinalar eşit yaratılmamıştır – bunu zor, travmatik kişisel deneyimlerden biliyorum. Ama yine de, oralarda bir yerde, diğerlerinden daha iyi bir tane var – gezegendeki mutlak mükemmel vajina, Vajina Papası. Ve gerçekten en iyisi olduğundan emin olmak için diğerlerini test etmekten çekinmezsiniz.”

6. VANİLYA ŞEKERLİ ÇEREZLER

“Martıların kaka yaptığı ve denizcilerin takıldığı bir iskele gibi kokmayan bir yer. Kokusu daha çok vanilyalı şekerli kurabiyelere ya da tereyağı ve akçaağaç şurubunda boğulan sıcak waffle’lara yöneliyorsa, bu benim için neredeyse mükemmel.”

7. DEMİR DÖKÜM KADİFE ELDİVEN GİBİ

“Görünüşleri o kadar da önemli değil çünkü kabul edelim, oldukça tuhaf görünüyorlar. Tüm cinsel organlar tuhaf görünümlüdür. Yani mükemmel vajina en iyi hissettiren vajina olacaktır. Bir kadının amını “demire dökülmüş kadife bir eldiven gibi” hissetmek olarak tanımlayan eski bir film vardı. Bunun sesini seviyorum—yumuşak ama güçlü.” erkekler hangi vajinayı beğenir, erkekler nasıl vajina sever, ideal vajina

Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir [+2021![

8. SONSUZ VAJİNA

“İdeal olarak, mükemmel bir dünyada, mükemmel bir vajina her zaman penisinize yapışık kalan bir vajina olacaktır. Sürekli orgazm olmanıza rağmen ereksiyonunuzu asla kaybetmezsiniz ve o her zaman sıcak, ıslak ve alıcı kalır. Ancak trajik gerçek şu ki, mükemmel bir dünyada yaşamıyoruz.”

9. DAHA ISLAK, DAHA İYİ

“Ne kadar ıslak, o kadar iyi. Bu kadar ıslanması fikri hoşuma gidiyor, bu onu utandırıyor ama buna engel olamıyor çünkü vücudu böyle tepki veriyor. Ayrıca, sırılsıklam ıslandığında bacaklarından aşağı akması daha iyi hissettiriyor. Bu yüzden prezervatifler berbattır – ıslaklığı hissedemezsiniz.”

10. BİR ORGAZMİK OLAN

“On vuruşun altında boşalan, cunnilingus’a gerek yok. Hiçbir erkeğin kadınları aşağılamayı sevmediğine dair bir teorim var, bu yüzden eğer kadın sadece penetrasyon yoluyla hızlı bir şekilde orgazma ulaşabiliyorsa, bu vajina tipine ‘bekçi’ derim.”

11. BİR BULMACA PARÇASI GİBİ UYAN BİRİ

“Sikinize o kadar mükemmel uyan vajina, sanki bir yapbozun iki parçası birleşiyor gibi. Kendini çok iyi hissettiği yerde, oral seks ya da ön sevişme umurunda bile olmaz – sadece oraya kadar gitmek istiyorsun.”

12. HER AÇIDAN İYİ HİSSEDEN BİRİ

“Hangi pozisyonun en iyi hissettirdiğini söyleyemeyeceğiniz bir yer – köpek, misyoner veya tepedeki kız – çünkü hepsi harika hissediyor. Misyonerliğin cennet gibi hissettirdiği bazı kızlar tanıyorum ama köpek stili açı yüzünden fazla eğiliyor. Umarım bir gün ülkemizin büyük bilim adamları, hangi açıdan dokunursanız vurun mükemmel hissettiren bir vajina tasarlayacaklardır.”

13. HEPSİ İYİDİR

“Gerçekten birini seçmek zorunda mıyım? Richard Pryor bir keresinde, bir kadının amının kötü olduğunu düşünürse, denemesine izin vermesi gerektiğini söylediği bir rutin yaptı. Kötü vajina diye bir şey yoktur, ama sanırım Hayvan Çiftliği gibi -‘Bütün vajinalar harika, ama bazıları diğerlerinden daha büyük.’”erkekler hangi vajinayı beğenir, erkekler nasıl vajina sever, ideal vajina

Sonuç olarak, kadınlara bir tavsiyem olacak… Kendinizle barışık olun, ne istediğinizi ve nasıl şeyler yaşamayı planladığınızı bilin. ERKEKLER VAJİNA GÖRÜNTÜSÜNE TAKILMAZLAR…

 • 2
  mutlu
  Mutlu
 • 2
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 4
  be_endim
  Beğendim
 • 4
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 9
  k_zg_n_m_
  Kızgınım!

Site kurucusu- Herkes gibi sen de özgürce paylaşcan....

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir